اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

به علت یخ زدن، پمپ آب کار نمی کند و تسمه روی پولی هرز کار می کند. از به کار بردن وسایل خشن خوداری کنید. واشر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به علت یخ زدن، پمپ آب کار نمی کند و تسمه روی پولی هرز کار می کند. از به کار بردن وسایل خشن خوداری کنید. واشر درب رادیاتور را کنترل کنید و مطمئن شوید که در حالت خوبی است و درب رادیاتور نسبت به درجه حرارتهای متفاوت مناسب عمل می کند، در غیر این صورن تعویض نمایید.

شما می توانید این موضوع را در صورتی که دود سفید خروجی از اگزوز شبیه به بخار باشد تایید کنید. از آن جا که در جهت تعویض و تهویه هوای محیط، اگزوز فن بیشترین استفاده و کاربرد را در زندگی روزمره دارند، در این بخش به توضیح مختصری درباره این نوع فن می پردازیم.

این موتورسیکلت که از شاسی اختصاصی بهره می برد برای اولین بار در سال 2008 ساخته شد. شرکت یاماها از اکسینیترید سیلیکون برای ساخت اگزوز در موتورسیکلت مدل MT-09 خود استفاده کرده است.

این محصول یعنی لنسر، حدود یک سالی میشود که توسط نمایندگی رسمی این کمپانی یعنی آرینموتور تنها در دو مدل 1.6 لیتری و 1.8 لیتری برای بازارهای ایران عرضه میشود که بازگشت لنسر در چهلمین سالگرد تولدش به ایران میتواند مقدمه خوبی برای موفقیت این برند در بازارهای داخلی باشد که با توجه به امکانات و بازه قیمتی آن در بازار داخلی رقیبی جدی برای دو هم وطن این خودرو یعنی تویوتا کرولا و هوندا سیویک به شمار میرود که چندی پیش موفق به تست میدانی نسخه 1.8 لیتری میتسوبیشی لنسر شدیم.

عوامل دیگر از این دست که آن را به عنوان ضایعات آهن گالوانیزه می فروشند. این گروه و یا هر گروه دیگر به سبد خرید شما اضافه میشود که در ادامه ما اعضای آن گروه را به گروه شما اضافه میکنیم.

اگر در این زمینه، نظر یا پیشنهادی دارید می توانید در بخش دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید. این بخض رابط کاربری دیزل ژنراتور است و شامل ابزار های مدیریت و کنترل از جمله پریز برق و کنترل ولتاژ است.

سر وایرها در مدار جرقه شل یا کثیف است. شیارها ، تراشه ها و سوراخ ها باعث ایجاد سر و صدای ناخوشایند فلزی در جریان جلو می شوند و ابعاد نادرست لوله باعث خروج گاز از گاز می شود.

سیم شمع را دوباره متصل کنید و فیلتر هوا و درپوش را سر جایش قرار دهید. طبق مشخصات داده شده در کاتالوگ، اتومبیل را تنظیم کنید. آوانس دلکو را طبق مشخصات داده شده در کاتالوگ اتومبیل تنظیم کنید.

مسیر را تمیز کنید. به همین دلیل است که گاهی صدای خروج دود از برخی خودروها را چون سوت کشیدن، صدای غرش و غیره می شوند . چک کردن محل وصل شدن شیلنگهای بنزین مثل محل وصلش به باک , فـیلتر بنزین و رگولاتور و ریل سوخت که انژکتورها بهش وصله .

در ادامه خواهیم گفت که هر یک از رنگهای دود اگزوز میتوانند نشان از چه مشکلی داشته باشند. یک راهنمای جدید در موتور سیکلت، با دسته دست خود، چشم را تحسین می کند و راننده را رانندگی می کند. نشتی و یا کمبود آب را کنترل کنید ولی قبل از اضافه کردن آب نیم ساعت جهت خنک شدن موتور صبر کنید.

آخرین مطالب