منبع اگزوز کوماتسو - قطعات کوماتسو_کاترپیلار قطعات اگزوز ماشین های راه سازی

درستش این است که این تسمهتایم در این زمان تعیینشده عوض شود و هزینه یک تعویض معمولی را بدهیم تا اینکه خدای ناک

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

درستش این است که این تسمهتایم در این زمان تعیینشده عوض شود و هزینه یک تعویض معمولی را بدهیم تا اینکه خدای ناکرده تسمه پاره شود که در کمترین حالت ممکن، چیزی نزدیک به دو تا سه میلیون تومان باید هزینه آن کنیم.

برای پیشگیری از بروز این مشکل، بهتر است مرتب تعویض روغن کنید و تسمهها را نیز هر وقت که لازم است تعویض نمایید. در این صورت، بهتر است شیشهها را پایین بکشید و به طرف تعمیرگاه برانید. این احتمال وجود دارد که عمل احتراق سوخت زودتر از موعد صورت میگیرد.

شل گیر های جلو و فلاپ های دو شاخ و کایت های بقل از جنس فایبرگلاس بوده و حالت انعطاف پذیری برخوردارند و در صورت برخورد با جسمـی بـه راحتی آسیب نخواهند دید.

رسوب مواد از خود شمع صورت نگرفته و عوامل خارجی باعث ایجاد چنین شرایطی می گردد. مهمترین مزیت خودروهای هیبریدی مصرف سوخت پایین و در نتیجه آلایندگی کمتر میباشد که باعث شده این خودروها به خودروهای سبز نیز شهرت پیدا کنند.

حتماً این نوع فن یعنی اگزوزفن را در فضا هایی مثل آشپزخانه یا سرویس های بهداشتی خانگی دیده اید. شاید شلنگهای لاستیکی که مایعات ضروری موتور را جابجا میکنند، در تماس با یک قسمت داغ از موتور قرار گرفتهاند و در حال آب شدن هستند.

بوی بد ممکن است نشانهای از این باشد روغن یا مایع خنک کنندهای که درون رادیاتور قرار دارد نشت میکند، شاید هم گازهای خطرناک اگزوز، راهشان را به داخل کابین پیدا کردهاند.

اگر در این مورد تردید دارید، به دقت به صدای موتور گوش بدهید و سعی کنید منطقه تولید صدا را پیدا کنید.

اگر از موتور سر و صدا به گوش میرسد باید بدانید که مشکل جدی است. سر و صداي فعاليت در كارگاه ساختمانسازي اغلب مورد اعتراض ساكنان نزديك اين كارگاهها هم قرار ميگيرد.

گازهایی که از اگزوز خودروها خارج میشوند، حاوی موادی سمی نظیر منواکسید کربن هستند، بنابراین اگر در داخل کابین، بوی دود اگزوز به مشام میرسد، بهتر است پیاده شوید و ایراد را برطرف کنید. اگر هنگامی که سعی میکنید خودرو را روشن بکنید، این صدای ناهنجاری به گوش میرسد، ممکن است استارت نیاز به تنظیم یا تعویض داشته باشد.

برای این منظور به طور ساده شده EGRیک مدار فرعی از خروجی اگزوز موتور میگیرد که میتواند بخشی از گازهای خروجی را از مسیر اصلی منحرف کند. اگر هنگام تعویض دنده صدای ساییدگی میشنوید، شاید وقت آن باشد که قطعاتی از گیربکس را تعویض کنید.

آخرین مطالب