مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

عامل دیگری که باعث ایجاد صدای انفجار در اگزوز میشود خرابی وایر است که این مورد نیز مثل خفه کار کردن موتور به

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

عامل دیگری که باعث ایجاد صدای انفجار در اگزوز میشود خرابی وایر است که این مورد نیز مثل خفه کار کردن موتور به خاطر حجم زیاد بنزین اتفاق میافتد ولی بر خلاف مورد قبلی که انفجار در فضای احتراق سوخت اتفاق میافتاد این بار در فضای خارج از محفظه صورت میگیرد.

1. Dissipative صدا خفه کن: این نوع از صدا خفه کن با استفاده از عملکرد جذب صدا از مواد جاذب صدا و یا ساختار را به سر و صدا تکثیر در امتداد خط لوله با فاصله لاغر ، بنابراین به عنوان برای رسیدن به هدف کاهش سر و صدا.

نام دیگری که شاید بیش تر به جای فلوت کردن شنیده باشید، خفه کار کردن موتور است. با فشار دادن نا به جای پدال گاز و ایجاد حالت پسزدگی در خودرو صدای عطسه زدن اگزوز خودرو را خواهید شنید. اگزوز ریموتدار خودرو چیست؟

اگزوز از سه بخش اتصال به موتور، میانی و انتهایی ساخته می شود که در این میان کاتالیست به دلیل نیاز به دمای ۸۰۰ درجه سانتیگراد در قسمت اول تعبیه می گردد و بخشهای دوم و سوم در کاهش دما و صدا موثرند.

این بخش وظیفه دارد تا دودهای خروجی را از مجاری موجود در سیلندر بگیرد و به لوله اگزوز منتقل کند. اگرور های امروزی خود شامل چند بخش می باشند که در ادامه آنها را شرح خواهیم داد. به نظر می رسد همه چیز است.

این یکی هم مثل همان قبلی است. درجه آب و حرارت موتور با سه حرف در جلوی دید راننده نشان داده شده است که حرف C علامت سرد بودن موتور و N یعنی نرمال و H علامت گرمای موتور است البته برای حرارت همان علامت N ایدهآل میباشد.

این روزها قیمت اجزای اگزوز به دلیل نوسان قیمتها با نرخهای متفاوتی اعلام میشود؛ برای مثال قیمت گلویی اگزوز پراید در مراکز مختلف نوسان چشمگیری دارد. در جلو این چرخ دنده یک پولی قرار میگیرد که برای به حرکت در آوردن ژنراتور (یا آلترناتور) و پمپ آب مورد استفاده قرار میگیرد.

در مدلهایی از این اتومبیل که دسته دنده بر روی جعبه دنده قرار دارد مکانیزم تعویض دندهها مطابق استاندارد کارخانه سازنده در آمریکا نیست. دزدگیر: در حالت کلی خودرو پژو ۲۰۶ دارای دو تیپ می باشد: ۱- تیپ قبل از سیستم مالتی پلکس ۲- تیپ بعد از سیستم مالتی پلکس سیستم مالتی پلکس نوعی فن اوری پیش رفته در دسته سیمهای خودرو می باشد که علاوه بر کوتاه کردن طول دسته سیم در خودرو، مزایای دیگری همچون ارتباط سریعتر بین عملگرها و همچنین عیب یابی سریعتر خودرو را فراهم می کند.

تمام شدن عمر اگزوز خودرو باعث میشود احتراق سوخت به خوبی انجام نشود و گاز زیادی از اگزوز خارج شود که در مسیر و به خاطر وجود گرمای زیاد منفجر شود. شنیدن صدای انفجار از خودرو ممکن است به دلیل فلوت کردن موتور باشد.

دهانه کوچک انژکتور ها محلی است که بنزین از آن قسمت درون محفظه انفجار پاشیده میشود. این عامل اصلی ترین دلیل شنیده شدن صدای انفجار از اگزوز است و زمانی اتفاق میافتد که مقدار خیلی زیادی از بنزین وارد موتور شده باشد.