علت بوی بد اگزوز ماشین و بررسی دلایل ایجاد بو در اگزوز خودرو

به عنوان مثال جهت اتصال دو شلنگ با سایز 6 به یکدیگر از اتصال PUC-06 استفاده می شود. به عنوان مثال در یک سیستم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به عنوان مثال جهت اتصال دو شلنگ با سایز 6 به یکدیگر از اتصال PUC-06 استفاده می شود. به عنوان مثال در یک سیستم پنوماتیک که شامل یک شیر پنوماتیک یک جک پنوماتیک به همراه کنترل سرعت می باشد جهت اتصال این اجزاء به یکدیگر و به هوای فشرده ورودی اصلی از اتصالات گوناگون استفاده می گردد.

یکی از کاربرد های مهم فلو کنترل ، کنترل سرعت حرکت جک های پنوماتیک در صنعت می باشد. فلوکنترل ها در انواع فلوکنترل بین راهی ( دو سر شلنگ خور ) و فلوکنترل سر جکی (جهت اتصال روی جک های پنوماتیک) وجود دارند.

آیا توربو ساند قابل نصب بر روی منبع اگزوز های اسپرت هست؟ بسیاری از خودروهای داخلی و حتی خارجی موجود در ایران، این آپشن سان روف را بر روی سقف خود ندارند و به همین منظور بعضی از علاقه مندان به سان روف، آن را به صورت دستی ایجاد می کنند که البته این کار را به متخصصین این کار می سپارند.

از اتصالات یا فیتینگ های پنوماتیک جهت ایجاد ارتباط بین قطعات و اجزای تشکیل دهنده یک سیستم و مدار پنوماتیکی استفاده می گردد. سیستم اگزوز خود سیستمی در معرض لرزش است ، خود از طریق فرکانس های طبیعی و ارتعاشاتی که به بدنه خودرو منتقل می شود ، سر و صدا ایجاد می کند.

مثلا در یک موتور خطی ، منیفولد در کناره موتور و یا در موتورهای V شکل در دو طرف خودرو قرار می گیرد. سیمان ایالات متحده آمریکا و اروپا برای فروش استفاده می شود .

این اتصالات برای کنترل فشار جریان هوا و جریان دایرکشنال بسیار مناسب هستند. این قطعات علاوه بر اتصال بصورت یک شیر یکطرفه عمل کرده و در صورت قرارگیری شلنگ در آن جریان هوا برقرار شده و در صورت خارج کردن شلنگ از آن جریان هوا بطور خودکار قطع می شود.

اتصالات هوا یا نیوماتیک یکی از قطعات بسیار مهم در کمپرسور می باشند. اتصالات پنوماتیک از جمله لوازم پنوماتیکی پرمصرف و پرکاربرد می باشند که به منظور اتصال و برقراری ارتباط میان اجزای مختلف سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند.

از نظر کلی می توان اتصالات را به چهار قسمت اصلی تقسیم بندی کرد. از جمله این اتصالات می توان به اتصال مستقیم اشاره کرد که در انواع مستقیم آلن خور ، مستقیم تابلویی ، مستقیم مهره ای پلاستیکی و رابط مستقیم بین راهی موجود می باشند.

وجود یک اتصال سریع مطمئن برای کمپرسورهای هوا دقیقا همان تفاوت میان یک کمپرسور باکیفیت و یک خطر جدی است و می تواند به مصرف کننده در افزایش تأمین هوای کمپرسور و چه بسا در مدیریت اتصالات پیچیده تر کمک کند.

که برای حجم سیلندر 250cc آن یک شاهکار می باشد. بنابراین داشتن یک ارتباط کامل برای ایمنی بسیار ضروری است. روند الکتریکیسازی خطوط تولید خودروسازان، این روزها جهانی شده است و بسیاری از شرکتهای خودروساز اعلام کردهاند که در آینده نزدیک تنها محصولات پلاگین هیبریدی و الکتریکی را به تولید خواهد رساند.

آخرین مطالب