دلایل اصلی پت پت اگزوز ماشین

هسته های سرامیکی در صورت تولید زیاد می توانند ارزان باشند. این لوله های مستقیم صدای بلند و بوی بدی تولید می ک

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

هسته های سرامیکی در صورت تولید زیاد می توانند ارزان باشند. این لوله های مستقیم صدای بلند و بوی بدی تولید می کنند و گاهی حتی شعله های بزرگی از لوله اگزوز بیرون میزند. خب حالا با فروشگاه لوازم یدکی خودرو پارت جنیون همراه باشید تا بدانید چگونه صدای اگزوز را زیاد کنیم؟

خودرو PERFORMANCE EXHAUST SYSTEMS که ما ارائه می دهیم برای تعیین بهترین راه برای کاهش محدودیت و بهبود جریان انواع خودرو و برای قدرت بیشتر طراحی شده است در حالی که طرح صدا خفه کن ممکن است متفاوت باشد. در زیر تولید دو توصیف خواهد شد گزینه های مختلف صدا خفه کن، که در طراحی درونی خود متفاوت است.

به خصوص زمانی که در جاده های ناهموار رانندگی کنید و یا در حرکت اولیه و هنگام شتاب گیری اولیه هستید. علت کم کردن آب رادیاتور در خودرو را در بخش بعدی این مقاله توضیح خواهیم داد و شما راننده عزیز ابتدا باید از علائم کم کردن آب رادیاتور خودرو اطلاع داشته باشید که اگر با نشانه های کم شدن آب رادیاتور ماشین آشنا نباشید و خیلی خوش شانس باشید، کم کردن آب رادیاتور به سوختن واشر سرسیلندر منتهی شود و در صورتی که با رادیاتور بدون آب رانندگی کنید منجر به سوختن موتور خودرو و گریپاژ کردن پیستون ها شود که در این صورت یک خرج چند میلیونی روی دست شما خواهد زد.

منیفولد خروجی مجرایی است که گازهای خروجی را از محفظه احتراق به لوله اگزوز منتقل می کند. کاتالیست اگزوز: این قطعه حدودا مدت دو ماه است که بر روی این خودرو در داخل منبع اگزوز قرار داده شده است و وظیفه این قطعه که از جنس تقریبا سفالین می باشد انستکه مونواکسیدکربن خروجی از منیفولد اگزوز را که تاثیر بسزایی در الودگی هوا دارد طی یک فرایند شیمیایی انرا به دی اکسید کربن تبدیل می کند که مضرات ان به مراتب کمتر از مونواکسید کربن می باشد.

علائم کم شدن آب رادیاتور پژو 206 واضح است و خیلی از ماشین ها مثل پژو 206 دارای سیستم حفاظت از موتور هستند و در زمان کم کردن آب رادیاتور و جوش آوردن پژو 206 صندوق دار، با روشن شدن چراغ stop و بالا رفتن درجه آب داخل آمپر به راننده هشدار داده و در صورت عدم توجه راننده پس از مدت کوتاهی خودرو خاموش و متوقف می گردد.

پس یادتون باشه هر موقع ماشین جوش اورد و یا داغ کرد به سرعت اقدام کنید. • به احتمال زیاد بست ها نیز باید تعویض شوند، پس اگر پیچ، مهره یا حتی خودِ بست نیز شکست، نگران نشوید.

2. نشتی اتصالهای آبی یا مجاری گذرنده آب: رادیاتور قطعه ای است که میتواند به طور ناگهانی نشتی پیدا کرده و خودرو شما را به حاشیه خیابان بکشاند. نشتی از بخاری خودرو، رادیاتور هواگیری نشده، ورود آب به داخل سیلندر خودرو، خرابی رادیاتور، واتر پمپ معیوب، رد شدن آب از سرسیلندر، جوش آوردن خودرو، وجود قمقمه معیوب رادیاتور، نشت آب رادیاتور از درب منبع انبساط، نشت آب از بلوکه سیلندر از مهمترین علل کم کردن آب رادیاتور ماشین است.

بر اساس گزارشی در سال ۲۰۱۹، شرکتهای فرانسوی رنو و پژو، سود قابل توجهی از بازار ایران به دست آوردهاند و حضور نداشتن در ایران، به زیان این شرکتها و اقتصاد فرانسه است. البته خودرو فورد مدل T سال ۱۹۰۸ اولین خودرویی بود که به شکل امروزی راهی جادهها شد.

کم شدن آب ماشین می تونه عواقب خیلی پرهزینه ای داشته باشه که مثلا سوختن واشر سر سیلندر یکی ازکمترین اونهاست !

3. خراب شدن یا سوختن پروانه خنک کننده (فن): ممکن است علت کم شدن آب رادیاتور خودرو از کار افتادن فن خنک کننده رادیاتور باشد و یکی از دلایل از کار افتادن فن میتواند سوختن فیوز آن باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن