خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

شاید برایتان سوال باشد که استفاده از روغن موتور پارانوکس چه نتایج مثبتی برای خودروها به همراه دارد. از طرفی د

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

شاید برایتان سوال باشد که استفاده از روغن موتور پارانوکس چه نتایج مثبتی برای خودروها به همراه دارد. از طرفی دیگر چون از فناوری A9 در ساختار روغن موتور پارانوکس استفاده میشود، میتوان گفت پارانوکس برترین روغن موتور خاورمیانه میباشد.

وظیفه کاربراتور موتور سیکلت آماده سازی سوخت مورد نیاز موتور سیکلت میباشد. شرکت پترونام سهند به عنوان یکی از بزرگترین و برترین تولیدکنندگان روغن موتور در ایران، تولید کننده روغن موتور پارانوکس میباشد.

این مسئله به راحتی با چند دقیقه درجا کار کردن موتور قابل حل بوده و دود خروجی باید بدون رنگ شود و اگر با این روش مشکل حل شد نیازی به نگرانی نیست.

در حقیقت باید تاکید کرد که این آمار همچنان بیانکننده شرایط بحران آب در کشور است. در نتیجه، افزایش حضور سرب در کاتالیزور خوردرو موجب از کار افتادن آن میشود و در نهایت این سیستم باید تعویض شود. کمپانی برابوس که در حال حاضر بزرگترین شرکت تیونر مرسدس بنز است با ارتقاء این شاسی بلند توانست توان آن را به ۹۰۰ اسب بخار افزایش دهد و نام آن را برابوس ۹۰۰ گذاشت.

به گزارش شهرآرانیوز؛ به تازگی، کمپانی تیون کار برابوس، که به عنوان ارتقادهنده تخصصی محصولات مرسدس AMG شناخته میشود، از سریعترین شاسی بلند دنیا پرده برداشته است.

بنابراین از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. کاتالیست قطعه ای مصرفی است و بعد از مدت زمان مشخصی عمر مفید آن به اتمام می رسد.از آنجایی که کاتالیست ها به بسته به نوع سوخت مصرفی متفاوت هستند عمر مفید این قطعه در خودروهای دیزلی و بنزینی متغیر است.

این صدا در اثر کمبود روغن جعبه دنده ، سائیدگی و یا خراب شدن بلبرینگ ها می باشد . همین طور یکی از دلایلی که باعث این صدا می شود کیفیت پایین یا معیوب شدن وایر خودرو نیز محسوب خواهد بود.

سپس چرخ دنده را بردارید و قطعه ای از فلز را از بالای صدا خفه کن بریزید. اگزوز این موتورسیکلت برخلاف اکثر موتورسیکلتها که اگزوزشان در کنار چرخ عقب قرار میگیرد، از لابهلای فریم عبور کرده و بهموازات زیر زین از پشت بدنه بیرون آمده تا نمایی جذاب برای آن به وجود آورد.

با این موفقیت 4 شرکت شل، موبیل1، پترونام سهند و کاسترول سردمداران روغن موتور نانو در جهان هستند. مهندسین برابوس به سراغ موتور V۸ توئین توربو رفته و حجم آن را از رقم دقیق ۳،۹۸۲ سی سی به ۴،۴۰۷ سی سی افزایش دادهاند.

البته برابوس اعلام کرده که نهایت گشتاور را روی ۱۰۴۹ نیوتن متر محدود کرده است. البته هنری فورد نخستین مخترعی است که توانسته ایده تولید خودرو ارزانقیمت را از اوایل قرن بیستم میلادی بهصورت عملی پیادهسازی کند. آنها سپس تغییراتی را در توربوشارژرها، پیستونها، یاتاقانها، میللنگ، پمپها و مجاری خروجی اعمال کردهاند؛ به موازات این تغییرات سختافزاری، در نرمافزار مدیریت موتور نیز بازنگریهایی صورت گرفته است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن