بهترین راه رشد قایق بادی درآمد شما

هنگام عبور از مسیر به سمت ساختمان در انتهای منطقه، بیک برج بر روی مسیر اصلی سقوط میکند و مسیر را مسدود میکند.

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

هنگام عبور از مسیر به سمت ساختمان در انتهای منطقه، بیک برج بر روی مسیر اصلی سقوط میکند و مسیر را مسدود میکند. میتوان با آنها به روشی مشابه روستاییان برخورد کرد، زیرا شلیک به سر آنها آسیب بیشتری وارد میکند و گاهی اوقات نیز آنها را بیهوش و یا گیج میکند. البته باید توجه داشت که قسمت های باد شونده در مارینر با سایر مدل های دیگر فرق میکند چرا که بدلیل کیفیت بالای بدنه این دو قایق، خود بدنه به دو و سه قسمت مساوی برای تقسیم بندی باد مجزا میشود و هر دریچه باد وظیفه نگه داری از یک تقسیم بندی را دارد به این علت است که دارای امنیت بوده و استاندارد ها و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا را دارند. پمپ بادی دستی دوبل بزرگ همراه محصولات بادی بصورت رایگان است که باد زدن را براحتی انجام میدهد، با استفاده از این پمپ بادی میتوانید اقدام به پُر کردن به صورتی که در ادامه گفته میشود نمایید، محفظه های بادی قایق شماره گذاری شده است و بهترین روش باد کردن آن به ترتیب شماره ها است، نازل متناسب با دریچه را به داخل محفظه بادی فرو کنید تا جایی که سوپاپ عدم بازگشت هوا کنار رفته و باد اجازه ورود به داخل قایق اینتکس پیدا کند، سپس با نیروی دست اقدام به باد زدن آن کنید، بعد از آنکه بخش مورد نظر باد زده شده درپوش محفظه بادی را به خوبی ببندید و کیپ کنید، به همین ترتیب بقیه محفظه های قایق را باد بزنید تا کل آن شکل بگیرد، نکته ای که در این زمینه مهم میباشد این است که از زیاد باد کردن خودداری کنید، زیرا که به بافت های داخلی آن آسیب میرساند، شما میتوانید با فشار دست میزان باد داخلی را بسنجید و تا جایی به پُر کردن ادامه دهید که بدنه آن منعطف باشد.

البته چنانچه بدنه مبل سوراخ و یا پاره شد میتوانید به سادگی با چسب های قطره ای اینتکس و وصله مخصوص پنچرگیری قسمت آسیب دیده را ترمیم کنید . مکان های مخصوصی در ابتدای این مسیر ها نیز در نظر گرفته شده است که در آن ها با ارائه کارت شناسایی و هزینه لازم می توانید دوچرخه کرایه کنید و به دوچرخه سواری در دور تا دور جزیره بپردازید. به آنها شلیک کنید و آنها را جمعآوری کنید. برای شروع، کمد بزرگی که از راه جلوی کلیسا را مسدود کرده است را از مسیر خارج کنید. مسیر اطراف کلیسا را به سمت تعدادی سکو ادامه دهید. میبینید که سگی در یکی از تلههای خرس گرفتار شده است، میتوانید او را آزاد کنید. قایقهای بادی از نظر ساخت کف و بدنه به چندین مدل مختلف تقسیمبندی میشوند. این نوع قایق با رنگ زرد در سه سایز مختلف تولید میشوند که از ۲ نفره، ۳ نفره، چهار نفره تشکیل میشوند، تحمل وزن کالا برای سایز دو نفره ۱۲۰ کیلوگرم، سایز سه نفره ۱۹۰ و ۲۲۵ کیلوگرم (تقویت شده) و سایز چهار نفره ۲۷۰ کیلوگرم است، باید دقت کرد که تمامی سایز ها یک سرنشین کودک نیز داشته و منظور از ظرفیت کالا بهمراه یک کودک و نوجوان است، تمامی قایق های بادی بست وی از دریچه های بادی مجزا تشکیل شده که بهمین دلیل دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده شده است، این مدل شرکت بست وی همچون اکثر مدلهای دیگر این شرکت با لوازم و بدون لوازم پمپ بادی و پارو تولید میگردد، چسب تعمیر داشته و در ضمن دو صندلی در طرفین دارد، تمامی سایز های این قایق را میتوان با موتور برقی تجهیز نموده و البته قابلیت نصب موتور بنزینی ۱.۴ اسب بخار برای مدل رفت ۴ نفره وجود دارد.

یکی از بهترین محصولات تولیدی شرکت اینتکس، قایق بادی اینتکس مدل 58330 می باشد که به دلیل کیفیت ساخت بالا، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. بنا به همین امر است که ما فروشگاه اینتکس سنتر را به شما پیشنهاد میکنیم. مستقیماً به بالا نگاه کنید تا قفس فلزی را که از بالا آویزان شده است ببینید. در داخل تالار شهر، در قسمت دوم اتاق بزرگتر به سقف نگاه کنید تا قفس فلزی را ببینید. در سمت چپ جایی که قفس فلزی آویزان بود، میتوانید اولین مدال آبی این فصل را که کمی دورتر از داربستها آویزان است را ببینید. جنس این قایق از پلاستیک پی وی سی است و همین موضوع باعث شده تا وزن کمی داشته و به راحتی قابل جابهجایی باشد. علاوه بر این ها این محصولات از ظرفیت های یک و دو نفره شروع شده و تا ظرفیت های 6 نفره نیز عرضه شده اند که باعث شده تا برای استفاده به صورت خانوادگی نیز بتوانید به راحتی از این محصولات استفاده کنید. هنگامی که وارد استخر پرورش ماهی میشوید، به صورت خودکار به پایینترین سطح زمین سقوط میکنید.

بنابراین میتوانید از نردبان سمت چپ که به منطقه پرورش ماهی منتهی میشود، بالا بروید. برای رسیدن به هدف، باید از آخرین خانه سمت راست عبور کنید و آنگاه میتوانید برج ویزان شده را دور بزنید. مانند مواد دشمنانی که مواد منفجره پرتاب میکردند، میتوانید به کوکتل مولوتفها نیز در دست دشمنان شلیک کنید تا آن را منفجر کنید و به آنها آسیب برسانید، اگرچه که منفجر شدن کوکتل مولوتف، دشمنانی را که توسط آن آسیب دیدهاند را درجا نمیکشد؛ زیرا مدتی طول میکشد تا آتش اثر کند. سپس تعدادی از دشمنان سگ به نام کالمیلوس (Colmillos) نیز برای حمله به سمت شما روانه میشوند. این اولین باری است که با دشمنان دارای کوکتل مولوتف روبهرو میشوید. برای تکمیل درخواست، هر دو را با تیراندازی یا ضربه نابود کنید. آن را بردارید تا مکانهای ۵ مدال آبی بعدی در دو منطقه پیش رو، مشخص شود. آن را با استفاده از چاقو و یا تفنگهای خود بکشید، سپس آن را بردارید تا بعداً بتوانید بفروشید.  Content was gener​ated ᠎wi᠎th G SA C᠎ontent Gene​rato​r  DE MO !

آخرین مطالب