بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

رقبای داخلی و خارجی: … ۵ juin 2018 - مقایسه بین نیسان ایکس تریل و تویوتا راو۴ بررسی مقایسه طراحی خارجی , مقای

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

رقبای داخلی و خارجی: … ۵ juin 2018 - مقایسه بین نیسان ایکس تریل و تویوتا راو۴ بررسی مقایسه طراحی خارجی , مقایسه طراحی داخلی , مقایسه مشخصات فنی , مقایسه ایمنی , مقایسه تست …

به طور کلی، خنک کننده اتاق دارای اتاق های داخلی است که منعکس کننده و حذف امواج صوتی بدون کاهش جریان اگزوز؛ خنک کننده توربو دارای چندین لوله سوراخدار برای کاهش صدا و کاهش فشار برگشتن است. • پس از برش قوطی، دورِ قسمت برش خورده را حتماً با موادی نظیر چسب یا نوار، دورگیری کنید تا لبه های تیز آن به دست های شما آسیب نزنند.

خرید از سایتهای خارجی ایران شیک … کانال دوم روغن : کانال دوم در قسمت میانی موتور یک لوله باریکی به طرف سرسیلندر جهت روغنکاری مجموعه قطعات سوپاپها منشعب شده است که روغن را به وسیله یک سه راهی و لوله رابط به مابین دو میل اسبک میرساند که بوشهای اسبکها و ساق سوپاپ و خود اسبک را روغنکاری مینماید و بقیه از طرف پیچ تنظیم اسبک به وسیله میل تایپیت روغن به سمت استکانی تایپیت سرازیر میشود و ضمن عمل روغنکاری استکانی و میل رابط عمل ضربهگیری را نیز انجام داده سپس از سوراخ استکانی بیرون میآید و جدار خارجی استکانی با بدنه موتور را روغنکاری کرده و بقیه روغن به زیر استکانی میرود در این مرحله بادامک میل سوپاپ و زیر استکانی تایپت روغنکاری شده و به این ترتیب از سائیدگی قطعات ذکر شده جلوگیری به عمل می آید.

استفاده از سوخت بی کیفیت که به طور کامل نمیسوزند و باقی فرایند سوختن آنها در کلکتور اتفاق میافتد. به علت عدم توانایی اینگونه از کاتالیستها در کاهش آلایندههای اکسید نیتروژن، امروزه در موتورهای بنزینی از این نوع کاتالیستها استفاده نشده و به جای آنها از کاتالیستهای سهگانه بهره برده میشود.

وجود چنین دودی و خروج آن از اگزوز در اتومبیلهای دیزلی قدیمی پدیدهای عادی است که معمولا در ابتدای استارت زدن موتور از لوله اگزوز خارج میشود ولی تحت هیچ شرایطی دود سیاه نباید از اگزوز اتومبیلهای با موتور بنزینسوز خارج شود و چنانچه چنین دودی خارج شود به معنای آن است که مخلوط هوا و سوخت، بیش از اندازه غلیظ بوده که دلیل آن احتمالا ناشی از آن است که اگر اتومبیل قدیمی و مجهز به کاربراتور باشد موتور در حالت ساسات اتوماتیک گیر گرده است و یا دلایل دیگر میتواند ناشی از وجود نشتی در انژکتور سوخت رسان، فشار بیش از حد سیستم سوخترسانی، نقص عملکرد سنسور اکسیژن و بالاخره گرفتگی فیلتر یا صافی هواکش باشد.

78 ـ كوچه: راهي در مناطق مسكوني كه عرض آن حداكثر 6 متر باشد. مواد اوليه: كليه اقلامي كه براساس BOM به صورت مستقيم در محصول به كار مي رود. سرخ کن رژیمی قابلیت تنظیم دما و پخت ماهی و گوشت آریته AIRY FRYER 1500W. ناموجود.

فلاکس کلاغی ۱/۳ لیتری ام جی اس. … کمتری را مـیشناسیم کـه رنگبندی فوقالعاده زیبای مدل رپسول هوندا… 7 · 8 … … در این خودرو از موتور ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری با قابلیت تولید ۲۵۶ اسب بخار استفاده شده است و با …

… نیسان تیانا , نیسان جوک , نیسان ایکس تریل , نیسان gtr , محصولات نیسان , انواع خودرو نیسان , نیسان شاسی … ۱; ۲ · 3 ·

آخرین مطالب