انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

همچنین طبق کاتالوگ های رسمی، با زونتس آر ۲۵۰ می توان حداکثر سرعت ۱۴۸ کیلومتر بر ساعت را تجربه کرد. همچنین این

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

همچنین طبق کاتالوگ های رسمی، با زونتس آر ۲۵۰ می توان حداکثر سرعت ۱۴۸ کیلومتر بر ساعت را تجربه کرد. همچنین این موتورسیکلت از دورسنج موتور نیز برخوردار است. سیستم انژکتور این خودرو از نوع پاشش تکی می باشد و همین عامل سبب پایین امدن مصرف سوخت نیز می شود (برخلاف پارس و سمند).

بطور کلی اگزوز با كاهش تلفات ناشی از فشار معكوس گازهای خروجی سبب ذخيره كردن بيشتر قدرت توليدي موتور و در نهايت قدرت خروجی دیزل ژنراتور می گردد. اولین روش یا اولین مرحله خنک کنندگی توسط پره های نصب شده برروی شفت ژنراتور می باشد که هوای محیط را از یک سمت به داخل ژنراتور کشیده و بعد از عبور این جریان هوا از بین سیم پیچ های ژنراتور آنرا از سمت دیگر ژنراتور به سمت خروجی هدایت می کند.

هر کدام از روش های که برای خرید دستگاه های اگزاست فن به کار برده می شود رویه خاص خود را دارد که می تواند کار را برای خریداران آسان کند. زونتس آر ۲۵۰ با این قیمت عملاً تهدیدی جدی برای بسیار از رقبای آسیایی خود به حساب می آید.

برای سیستم تعلیق زونتس آر ۲۵۰ در محور جلو از کمک تلسکوپی و در محور عقب، از سیستم تک کمک استفاده کرده اند. در انتها پیرامون مصرف سوخت این موتورسیکلت هم بدانید که زونتس آر ۲۵۰ در هر ۱۰۰ کیلومتر چیزی در حدود ۳٫۲ لیتر بنزین می سوزاند.

سیستم سوخت رسانی پیشرانه زونتس از نوع انژکتوری است. پیشرانه به کاررفته در زونتس آر ۲۵۰ یک واحد تک سیلندر ۴ سوپاپ ۴ زمانه است که دقیقاً ۲۴۹ سی سی حجم دارد.

قیمت موتورسیکلت تریل پیشرو زیپ استار 200 سی سی :: ” Motor … یعنی با پرداخت مبلغی کم تر از ۸۰ میلیون تومان می توانید موتورسیکلتی تهیه کنید که به پیشرانه ۲۵۰ سی سی مجهز است و از نظر ویژگی های فنی و ظاهری، دست کمی از موتورهای نیکد ۱۰۰ و چند میلیونی ندارد.

این پیشرانه با برخورداری از نسبت تراکم ۱۰:۴:۱ و ۲ میل سوپاپ، از یک شمع نیز بهره می برد. زونتس آر ۲۵۰ به یک جعبه دنده ۶ سرعته دستی مجهز شده که از کلاچ دستی هم برخوردار است. نیروی تولیدی این موتور، از طریق گیربکس هفت سرعته دو کلاچه AMG به چرخهای عقب منتقل میشود.

در صورتیکه دود ناشی از سوختن ماده خنککننده باشد احتمالا در واشر سرسیلندر نشتی وجود دارد و سرسیلندر ترک خورده یا خراب شده است.

با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را درافت کنید. از دیگر امکاناتی که زونتس فاقد آن است را چراغ روشنایی روز باید دانست. استارت موتور در زونتس هم به شکل هندلی و هم الکتریکی امکان پذیر است.

اگر گیمر باشید امکان ندارد سری بازی های grand theft auto را تجربه نکرده باشید. با توجه به امکان تنظیم موتورهای دیزل با بکارگیری تکنولوژی AdBlue میتوان به طور متوسط به 5 ٪کاهش مصرف سوخت دست یافت. از بنزین ناخالص و آلوده به عنوان سوخت استفاده نکنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن