2021-5-16 صدای اگزوز ماشین پراید

این منبع دقیقا جای منبع فابریک خودرو نصب می شود و علاوه برآنکه باعث بهبود خروجی هوا از خودرو می شود، صدای خاص

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این منبع دقیقا جای منبع فابریک خودرو نصب می شود و علاوه برآنکه باعث بهبود خروجی هوا از خودرو می شود، صدای خاص و جذابی را نیز تولید می کند.

یکی از منبع های خوش صدا و خوش قیمت موجود در بازار بدون شک منبع اگزوز رنجروری می باشد که با توجه به قیمت مناسب آن صدایی زیبا و زیر برای خودرو دارد که تا حجم موتور ۱۸۰۰ میتواند صدایی خاص داشته باشد و علاوه بر اینکه خروجی هوای خودرو شما بسیار بهتر می شود باعث می شود تا راننده از صدای این منبع لذت ببرد.

البته بیشترین انگیزه برای بازیافت فات گروه پلاتین از ضایعات کاتالیست های خودرو وجود دارد، زیرا این منابع علاوه بر این که حاوی پلاتین، پالادیوم و رودیوم هستند، با سرعت قابل توجهی در حال رشد هستند.

برای نیسان وانت پیشنهاد میکنین؟ برای دیدن ادامه متن به ادامه مطلب بروید. اگر داشتن یک خودرو سالم و بدون عیب و نقص فنی برای شما مهم است؛ توجه به عیب یابی خودرو از روی صدا، اصلی ترین توصیه به شماست.

در نمای عقب نیز دیفیوزر، خروجی های اگزوز و طرحی از پرچم انگلیس در گرافیک داخلی چراغ های اصلی عقب جلب نظر می کند.

لامبورگینی هوراکان، با این که رویکردی نوگرایانه دارد، ولی از آونتادور تأثیر زیادی گرفته است، به طوری که با یک نیم نگاه میتوان متوجه وجود شباهت هایی در کابین داخلی شد. مبدل های کاتالیزوری معمولاً برای موتورهای احتراق داخلی که توسط بنزین یا گازوئیل کار می کنند ، استفاده می شوند.

برای منبع اگزوزی مانند این، گازهای خروجی مستقیما از طریق لولهای که سوراخ سوراخ است، عبور میکنند. سرسیلندر میبایست با قسمت فوقانی سیلندر و سرسیلندر تطابق کامل داشته باشد تا بتواند از نشت گازهای محبوس در سیلندر یا گاز محترق در اتاقک انفجار جلوگیری کند.

در صورتی که ترموستات کاملا خراب شود موتور اتومبیل بسرعت جوش می آورد ، البته گاهی نیز ترموستات کاملا باز می ماند که در این صورت دمای موتور همیشه پایین است و در زمستان بخاری اتومبیل عملکرد مناسبی ندارد ، اما گاهی ترموستات در حالت نیمه باز میماند و مانع چرخش کامل و سریع آب میشود که در این صورت موتور اتومبیل هنگام فشار و شرایط سخت مانند سربالایی و ترافیک داغ میکند .

متأسفانه این رسم که کمپانیهای خودروسازی و موتورسیکلتسازی سطح پایین سعی میکنند هویت محصولات خود را پشت برندها و پرچم کشورهای دیگر پنهان و تحت لوای آنها معرفی کنند در کشور ما رایج شده.

با این تفاسیر، اگر از پشت به هوراکان نگاه کنید، میبینید که زیبایی دو چندانی دارد. شاخص مصرف سوخت برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 9.8 لیتر، در بزرگراه 7.1 لیتر و در حالت ترکیبی 8.4 لیتر است.