آشنایی با سیستم اگزوز خودرو - کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

اگه اون درسها رو هم بهتر مطالعه کرده بودی می دیدی که کاتالیزور ماده ای است که جرم داره و در این مورد جامده! ت

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگه اون درسها رو هم بهتر مطالعه کرده بودی می دیدی که کاتالیزور ماده ای است که جرم داره و در این مورد جامده! تو گوگل هم چند تا سرچ زدم ولي چيزي نفهميدم. جای تعجب هم ندارد، چراکه این خودرو با هدف عملکرد فنی بالا ساخته شده است و اصلاً قرار نیست در مسیرهای آفرودی محک زده شود.

این روز های یکی از علایق ماشین باز ها و دوستداران ماشین کیت ریموت دار اگزوز است که شما میتوانید بعد از نصب کیت منبع اگزوز ریموت دار هر بار با فشردن دکممه ریموت صدای خروجی اگزوز را تغییر بدهید !

همچنین با تعویض اگزوز دیگر مشکل فوق را ندارید. محبوبترین اگزوز سازیهای محله هاشمی به ترتیب شامل تعمیرگاه موتورسیکلت مرادی ، تعمیرگاه مجاز ویو تهران ، تعمیرگاه شادفر ، تعمیرگاه ایران خودرو ، تعمیرگاه محمدی میباشد.

مدیرعامل ایران خودرو در خصوص همسان سازی حقوق کارکنان و کارگران ایران خودرو گفت: در سازمان تامین اجتماعی حقوق کارگران بر اساس هزینه های خانوار در هر منطقه از کشور محاسبه و پرداخت می شود.

با گذشت زمان بدتر نیز خواهد شد و در صورت عدم رسیدگی می تواند فاجعه بار باشد. ث ـ چراغ چشمكزن قرمز براي ايست و عبورـ رانندگان وسايل نقليه در صورت برخورد با اين چراغ نبايد از خط ايست و يا در صورت نبودن خط ايست از تراز چراغ راهنمايي و رانندگي فراتر روند و بايد توقف نموده و پس از اطمينان از نبودن خطر تصادف، حركت و عبور نمايند.

در این صورت جهت تعمیر آن باید هزینه زیادی بپردازید. قدرت ۵۶۰ اسب بخاری و ۷۰۰ نیوتن متر تورک آن از دل یک موتور ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری بیرون میآید. برای رفع آلایندگی خروجی از خودروها با یک سیستم کنترل آلایندگی خودرو رو به رو هستیم که کاتالیست بخشی از این سیستم محسوب می­ شود.

19 - حرکت با نور بالا در مواردی که باید از نور پایین استفاده شود . بعد از اتمام کار مهندس بهزاد قبول زحمت فرمودند کار با نرم افزار Office را یاد دادند .

همچنین می توانید از فنر مخصوص پشت مهره ها برای جلوگیری از شل شدن پیچ و مهره ها استفاده نمایید.

سعی کنید حداقل ماهی یک بار تمامی پیچ و مهره های اصلی موتور سیکلت خود را خوب سفت کنید. یاتاقان میل لنگ نیز نیاز به توجه یک فرد حرفه ای دارد مگر اینکه تجربه بازسازی موتور را داشته باشید. در صورتی که مطمئن شدید موتور سیکلت شما از سمت صفحه کلاچ لرزش دارد سریعا اقدام به تعویض آن نمایید.

انژکتور خودرو انتهای لوله های خروج سوخت به سمت موتور قرار دارند. متاسفانـه بر روی این موتور هیچ گونـه محافظی از جمله حفاظ های مچی فرمان و از همـه مـهمتر سینی حفاظ زیر انجین وجود ندارد و مـیبایسی خود آن را خریداری و بر روی آن نصب نمائید.

آخرین مطالب