هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

هدرز پراید انجین آرتز را از کجا تهیه کنم؟ البته این یک میلیون تومان هم تماماً خرج خرید موتور نمی شود، بلکه شا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 26 شهریور 1400

هدرز پراید انجین آرتز را از کجا تهیه کنم؟ البته این یک میلیون تومان هم تماماً خرج خرید موتور نمی شود، بلکه شامل تقویت شاسی هم هست که باعث می شود بدنه پراید شما در سرعت بالا نلرزد. پیامد دیگر گرفتگی فیلتر، می تواند بالا رفتن آلاینده مونو اکسید کربن و یا عدم تائید خودرو در تست آلاینده های خروجی از اگزوز باشد. موارد عدم شمول گارانتي: ضربه، آب خوردگي، نصب و تعمير توسط افراد غير مجاز قطعه، پاره گي دسته سيم و ايرادات وارده به سيستم مذكور ناشي از سيستم هاي برقي و نگهداري نامناسب قطعه . مثال معروفش هم می تونه همین بوگاتی ویرون grand sport باشه که بخاطر سقف خیلی کوچیکش امکان نصب هیچ کدوم از موارد بالا رو نداشته. اما خوب است بدانید که هدرز جایگزین مناسبی برای منیفولد چدنی می باشد، پس لازم است تا از طراحی خوبی برخوردار باشد تا ضمن کاهش مصرف سوخت خودرو بتواند به سادگی قدرت خروجی پیشرانه را بالا ببرد. در سیستم های خروجی با عملکرد بالا از هدرز استفاده میکنند؛ لوله هایی که انتهایی گشاد و آزاد دارند و فشار داخل انباره های اگزوز را کاهش و فشار منفی (معکوس) را در سیستم اگزوز کاهش می-دهند. خودروهای امروزی با بهکارگیری تکنولوژی مدرن و طیف وسیعی از امکانات رفاهی، هرقدر که رانندگی را آسان تر و لذت بخش تر کرده اند، به همان میزان نیاز به مراقبت دقیق تر و صرف هزینه بیشتری برای نگهداری دارند.

در موتورهای انشقاق فاز، سیمپیچ راه انداز همـیشـه با مقاومت بیشتری نسبت بـه سیمپیچ اصلی ساخته مـیشود و به این ترتیب نسبت المانهای سلفی و مقاومتی درون هر سیم پیچ متفاوت است، همچنین تعداد دور سیمپیچ کمکی کمتر از سیمپیچ اصلی هست که این موجب کاهش خاصیت سلفی این سیمپیچ مـیشود. کمتر بودن نسبت L بـه R موجب بـه وجود آمدن اختلاف فاز درون دو سیمپیچ مـیشود کـه معمولاً بیشتر از ۳۰درجه نیست. به وجود آمدن فشار منفی می تواند به دلیل وجود لوله اگزوز بسیار کوچک یا مقدار زیاد مقاومت هوا در صدا خفهکن باشد. وظیفه اگزوز خروج گازهای حاصل از احتراق در موتور و بی صدا کردن آن جهت راهنمایی به عقب خودرو میباشد. مسیر خروج دود مقاومت کمتری داشته باشد؛ اگر مقاومت هوا یا برگشت آن وجود داشته باشد، فشار آن باعث تأخیر در خروج دود از محفظه سیلندر در مرحله تخلیه خواهد شد و درنتیجه قدرت موتور کاهش می-یابد. اگر واقعاً میخواهید خودروی خود را به خیابان بیاورید، استفاده از موتورهای بزرگتر قابل نصب روی اتومبیل روش مناسبتری برای رسیدن به قدرت بیشتر است، ضمن اینکه موتور بزرگتر قابلیت تقویت بیشتر و نیاز به تقویت کمتری دارد. رانندگان با رعایت نکته های کوچک می توانند تا حدی عملکرد موتور خودروی خود را در سطح قابل قبولی نگاه دارند.

با ما در این مقاله همراه باشید تا اطلاعاتی کوچک اما کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم، با رعایت این نکات احتمالاً تغییری محسوس در عملکرد خودروی خود مشاهده خواهید کرد. با ریمپ کردن آن، می توان ضعف موتور را تا حد زیادی برطرف کرد. خودرو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و سهل انگاری در امر نگهداری اتومبیل حتی می تواند به قیمت جان مالک و سرنشینان آن تمام شود و تنها با رعایت چند نکته جزئی می توان از بروز خسارات مالی و جانی، جلوگیری کرد. 🔸 چند اسب بخار به توان موتور اضافه میکند؟ موتور پراید 132دارای حجم 1300 سی سی بوده و توان 63 اسب بخار قدرت و 103 نیوتون گشتاور دارد که این نیروی تولید شده از طریق گیربکس دستی به محور جلو منتقل میشود. در طول ۳ سال گذشته هدرز پراید محبوبیت ویژه ای بین مصرف کنندگان پیدا کرده و البته بسیاری از خریداران ما بعد از خرید هدرز پراید، تغییرات دیگری هم در اتومبیل خود میدهند.

خودرویی که شخصیتی تازه از یک پانی کار آمریکایی را به نمایش میگذارد و از نظر فنی با تولدش در سال 1970 هیچ اشتراکی ندارد. سانروف ها ممکنه دستی یا الکتریکی کار کنه درحالیکه غالبا مانروف ها الکترونیکی باز و بسته می شن. بدون شک هر وسیله الکترونیکی و مکانیکی نیاز به نگهداری دارد تا با گذشت زمان، از کیفیت و کارایی آن کاسته نشود. با تمام این اوصاف شاید فکر کنید که چنین مراقبت-هایی احتیاج به هزینه های گزاف دارد تا شاهد ارتقا سطح بازدهی موتور باشیم اما همواره اینچنین نیست. به کمک این سنسور دمای هوای ورودی اندازه گیری می-شود و در صورت لزوم با باز کردن دریچه هوا در مسیر شیپوری، خنک کاری انجام می شود و اگر دمای هوا پایین باشد، مسیر این هوای خنک کاری بسته می شود تا هوای ورودی به کمک لوله های خروجی گاز داغ بهصورت غیرمستقیم گرم شود و تبخیر بنزین در هوای سرد بهخوبی انجام گردد و از بد کار کردن خودرو جلوگیری شود. این کار در خودروهای کاربراتوری در پاره ای از اوقات باید صورت گیرد تا سوخت وارد پیاله کاربراتور گردد و به این ترتیب در زمان روشن کردن خودرو راحت تر روشن می شود.اما این کار در خودروهای انژکتوری اشتباه است و باعث افزایش مصرف سوخت و آسیب رساندن به انژکتورها در دراز مدت می شود.

آخرین مطالب