هدرز 405 Xu7. هدرز موتور - پایگاه خبری امیران کارپت

درود هدرز پارس ای ال ایکس 2100 هست برای حذف کاتالیزر می توانید یک تکه لوله خالی به جای کاتالیزر بگذارید. شاید

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 26 شهریور 1400

درود هدرز پارس ای ال ایکس 2100 هست برای حذف کاتالیزر می توانید یک تکه لوله خالی به جای کاتالیزر بگذارید. شاید در نگاه اول از دید یک فرد غیر متخصص تفاوت عمده ای بین این دو وجود نداشته باشد. تعویض فیلتر هوای فابریک با برند و حجم بهتر ، نصب کیت مکش و در نهایت از همه پرخرج تر و سختتر نصب توربو است البته که نصب توربو بر روی موتور B3 زیاد رضایتبخش نیست چراکه آلیاژهای مورد استفاده در ساخت قطعات موتور B3 توان تحمل فشارهای بالا مثل ۹ تا ۱۲ PSI را ندارد بنابراین استفاده از توربو نتایج خوب و چشمگیری را نشان نمیدهند . براي پارس با موتور tu5 ست سوپر اسپرينت هست؟ بهتر است اول به تعریف اکتان بپردازیم، اکتان یعنی مقاومت یک سوخت در برابر اشتعال، بنابراین اعداد اکتان پایین تر یعنی سوخت در محفظه احتراق زودتر منفجر میشود.اکتان بنزین معمولی در ایران 84 تا 87 و بنزین سوپر 88 تا 90 است بنابراین با عدد استاندارد روز تفاوت های چشمگیری دارد.

در صورتی که این قطعه به درستی طراحی و نصب شود، حدود ۵ الی ۱۰ درصد به قدرت و گشتاور تولیدی پیشرانه در خودروهای معمولی افزوده خواهد شد. تغییر شمع­های معمولی با شمع­ های سوزنی و ایردیوم می­ تواند به احتراق درون سیلندرها کمک کند تا مقاومت کمتری دربرابر جرقه داشته باشند. حال در محفظه احتراق به علت دما، فشار و کمپرس زیاد سوخت با اکتان پایین قبل از جرقه زدن شمع ها در زمان مناسب به سرعت مشتعل شده و تولید یک شعله می کند، اکنون شمع در تایمینگ نامناسب جرقه زده و باز هم یک شعله شکل میگرد و برخورد با شعله قبلی ایجاد صدای ناک می کند که با صدای چق چق مانند همراه است که بسیار مخرب است. به گزارش خبرنگارنبض بازارگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هدرز قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که معمولا در زمان هایی که قیمت خودرو در سراشیبی قرار میگیرد و افراد تمایل و یا توانایی خرید یک خودروی پرقدرت و خوب ندارند بر روی خودرو نصب می شود و فواید مختلفی دارد . قیمتش چنده که دوباره بخرم؟

مراحل تیونینگ B5 و B6 هم مشابه بالا است و با تیونینگ B5 امکان رسیدن به قدرت ۱۱۰ اسب بخاری فراهم میشود اما در موتور B6 بهطور تصاعدی شاهد افزایش قدرت خواهیم بود به طوری که با کوچکترین اقدامات توانش به حدود ۱۲۰ اسب میرسد .در پیست شاهد پراید هاچبکهای B6 هستیم که به دلیل وزن کمشان در مسابقات درگ میتوانند خودروهایی چون جنسیس کوپه و ماکسیما و پورشه پانامرا را به چالش بکشند . وقتی این زمان بسیار پایین باشد، با پیغامی تحت عنوان ‘your server is not using expires header for your images’ مواجه میشوید. هر کدام از این فایلها دارای یک تاریخ انقضاست و تنها در زمان مشخصی در حافظه پنهان باقی میماند. درود بله هدرز کیت مکش هدرز و پکیج های افزایش شتاب استیج 1 تا 3 ما عالی میباشد برای خودروتان هر کدام را بخواهید می توانید سفارش داده و نصب نمایید. درود بله تا به حال که مشکلی نبوده برای نصب هر مکانیکی می تواند برایتان نصبش نماید. یکی از مزایای هدرزها، نصب ساده آن هاست که به راحتی در هر مغازه مکانیکی یا اگزوز سازی قابل انجام است، اما طراحی و ساخت یک هدرز حرفهای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نیست.

هدرز درواقع مانند مانیفولد است که بر اساس اصول مکانیک سیالات شکل گرفته و شکل خاص و سطح صیقلی آن به خروج گازهای اتاقک احتراق کمک می­کند و به تنهایی باعث افزایش ۵ الی ۱۰ درصدی قدرت موتوری خودروها می ­شود. قیمت خودروها بر اساس پایش، تجمیع و تحلیل قیمتهای اعلام شده از سوی نمایندگیها، قیمت معاملات انجام شده در بیش از ۱۵۰ نمایشگاه فعال سطح کشور و مراکز خریدوفروش پایتخت و. در صورتی که تخلیه به صورت مناسبتری صورت گیرد، مکش و تنفس پیشرانه نیز بهتر انجام میشود. از سوی دیگر ساخت هدرزها نیز باید به صورت کاملا دقیق توسط دستگاههای مخصوص خم کاری لوله انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر انکار ناپذیری بر روی قابلیتهای نهایی محصول خواهد داشت. در صورت تمایل میتوانید منبع آخر را با منبع اسپورت عوض کنید. این قطعه بر روی خودروهای شهری معمولا نصب نمیشود مگر این که صاحب خودرو تمایل داشته باشد و آن را به صورت جداگانه نصب کند. از طرف دیگر، باید بدانید که تخلیه کامل و سریع سیلندر خودرو از گازهای ایجادشده یا دود اگزوز نیز نقش مهمی در افزایش مکش و تنفس بهتر موتور دارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن