4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

به طور کلی جدایی و طلاق از اتومبیلم احساس بسیار خوبی داشت. پس از گذشت یک سال از جدایی امتحانی ما، من تعداد سف

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به طور کلی جدایی و طلاق از اتومبیلم احساس بسیار خوبی داشت. پس از گذشت یک سال از جدایی امتحانی ما، من تعداد سفرهایی که در طی سال با اتومبیل کرده بودم را حساب کردم و دیدم که این تعداد سفر واقعا هزینه هایی را که برای عوارض، بیمه، نگهداری و تعمیر و استهلاک متحمل می شدم را توجیه نمی کند.

من با دیدن این افراد خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و بعد از مدت کوتاهی که از آشنایی ما گذشت نیت کردم که مدتی به طور امتحانی با اتومبیلم متارکه کنم. بنابراین در نهایت به مرحله سخت و عجیب داوری در میان این دو خودرو دوست داشتنی می رسیم.

تا اینکه بالاخره در سال 1992 با چند نفر آشنا شدم که بدون اتکا به خودرو زندگی می کردند و خیلی راضی به نظر می رسیدند.

بنابراین آن را به مدت یکسال نگه داشتم و نفروختم، و هر از چند گاهی، در صورت ضرورت یا عجله، از آن استفاده می کردم. باید بیشتر در مورد تجربه خودم با اتومبیل برایتان بنویسم: چند وقتی بود که آگاهی من در مورد زیان های گوناگون خودرو موجب شده بود که در مورد استفاده از اتومبیل احساس ناجوری داشته باشم.

مقدار کمی صدای غرغر در موتور تخت پورشه وجود دارد اما این خودرو هر صدایی را مغلوب میکند و به جای صدای خودروهای درگ، صدای زوزه تیکآف بوئینگ 777 را به خاطر میآورد.قدرت 560 اسب بخاری و 700 نیوتن متر تورک آن، از دل موتور 6 سیلندر 3/8 لیتری بیرون میآید.

برای پی بردن و تشخیص اینکه رینگهای پیستون و یا خود پیستون خراب هستند یا نه، باید آزمایش کمپرس پیستون را انجام داد که در صورت پایین بودن فشار و کمپرس، وجود چنین عیوبی قطعی است. بسیاری از افراد بر این باورند ژنراتور گازوئیلی با قدرت کمتر برای مصارف برق اضطراری مناسب تر استT به این علت که این نوع دیزل ژنراتور به صورت پاره وقت و در مواقع قطعی برق مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به تمام زیان هایی که خودرو بر جوامع تحمیل می کند، عاقلانه است که در رابطه عاطفی خود با اتومبیلمان بازنگری کنیم.

انتشار اگزوز خودرو چیست؟ امروز در آی آر میکس تغییر صدای اگزوز ماشین را به شما آموزش دادیم. حسگرهای متفاوتی موجود است و عوامل مختلفی می تواند سبب خرابی یا ایجاد ایراد فنی در آنها باشد. با اینکه در آن زمان در منطقه ای نیمه روستایی زندگی می کردم، جایی که فاصله من با نزدیک ترین شهر 6 کیلومتر و با مرکز شهرستان 32 کیلومتر بود، به تجربه دیدم که ترکیبی از دوچرخه سواری، سفر با اتوبوس، و گاه تاکسی و یا همراه شدن با دوستانی که با اتومبیلِ خود عازم شهر بودند، تمامی نیازهای من به حمل و نقل را مرتفع می کرد.

بنابراین اگر وقت ندارید منبع ریختن آب زیر ماشین را بررسی کنید یا تایید کنید که مایع، آب است یا خیر، استفاده از وسایل حملونقل دیگر بهترین گزینه است. اما بهایی که برای راندن اتومبیل می پردازیم بسیار گزاف است.

حتی برای خیلی از ما، اتومبیل منعکس کننده شخصیت ماست و جایگاه اجتماعی ما را در بین همسایگان، همکاران و خویشاوندان مشخص می کند. حداقل در دنیای پرازدحام شهر که به نظر می رسد هر روزه گسترده تر می شود، ماشین به ما احساس ایمنی در محیطی شخصی که متعلق به خود ماست می دهد.