حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

با اینکه پدال به زمین رسیده است ولی شما هنوز نمی توانید دنده ها را عوض کنید. سیستم تهویه کارتر نیز با خارج کر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

با اینکه پدال به زمین رسیده است ولی شما هنوز نمی توانید دنده ها را عوض کنید. سیستم تهویه کارتر نیز با خارج کردن گازهای تجمعیافته در محفظه روغن که ناشی از رد شدن کمپرس از رینگ پیستون است، مانع تشکیل شدن لجن و دوده در محفظه کارتر میشود و بخارات جمعشده که عمدتا سوخت نسوخته است، دوباره در پیشرانه میسوزد.

بازدید روغن نیز در خلال سرویسهای دوره ای صورت می پذیرد. واشر زدن بدترین خبری است که به هر راننده ای می توانید بدهید. با این وجود ، وجود دستگاه جوشکاری مشکل را حل می کند.

تمامی شرکتهای معروف خودروسازی با قوانین آلودگی صوتی و محیط زیست که روز به روز شدیدتر می شود مواجه اند و مشاهده می شود که سعی به رعایت این قوانین دارند. مشاهده می کنید که عملکرد موتور هنگامیکه گرم و سرد است متفاوت است.

اما بعضی از ایرادات را می توان شخصا پیدا و برای رفع آن اقدام نمود. این دلیل اصلی است که ما می توانیم قیمت مناسب تری را برای شما فراهم کنیم.

مثلاً برای موتورسیکلت 125 سیسی میتوان از سیلندر و پیستون 150 سیسی استفاده کرد. این شرکت همچنین خودرو جیپ را تحت لیسانس شرکت اصلی تولید کرد.

وی افزود: با اجرایی شدن این طرحها تحول عظیمی در سطح تولیدات ایرانخودرو داریم و در سطح کلانتر امسال شاهد جهش تولید بودیم که ادامه خواهد داشت و با شرایط تحریمها، محدودیتهای بینالمللی و سیاست داخلی که بنا بوده خودرو به طور کامل وارد نشود با توجه نیازی که ایجاد شده قطعا استقبال مشتریان خوب خواهد بود.

لوازم یدکی و قطعات جانبی پژو 405 بـه صورت کلی و جزئی و با پایین ترین قیمت ها درون این بخش عرضه مـی شود. سیستم ترمز ABS این سیستم در قسمت جلو شاسی خودرو نصب شده است و دارای سنسورهای جلو و عقب ثابت بوده.

تعدادی از عیوب خودرو و علل بوجود آمدن آن در ادامه ذکر می شود. ساختار لانه زنبوری داخلي يک مبدل کاتاليزوری می تواند از سراميک يا يک فويل فلزی ساخته شود.

اتصال گیربکس از تنظیم خارج شده است و یا خراب شده است. اگر خودروی شما دارای کاربراتور است، دهانه آن ممکن است تنظیم نباشد و یا خراب شده باشد. چرخ کج و یا خراب شده است. قسمت هایی در فرمان خورده شده و یا خراب شده است.

ما در این مطلب شما را با انواع منبع اگزوز خودرو آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید منبع اگزوز خودرو باید به آن توجه داشته باشید را آموزش میدهیم.