چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

این گروه خودرو سازی مدل های مختلفی از محصولات خود را در ایران عرضه کرده است. چنین آتشی از محفظه موتور شروع می

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این گروه خودرو سازی مدل های مختلفی از محصولات خود را در ایران عرضه کرده است. چنین آتشی از محفظه موتور شروع میشود که تمام این مواد خطرناک در آن جمع شده اند و به یاد داشته باشید که سوخت و روغن ترمز در سرتاسر خودرو در جریان هستند.

از این رو پیا در تلاش است بهترین اگزوز های ام وی ام را با در نظر گرفتن اگزوز ام وی ام ارزان قیمت تولید و به بازار عرضه کند . تامین قطعات به صورت کاملا بومی و با در نظر گرفتن توانایی های داخلی برای تامین نیاز های داخل و حتی تلاش برای صادرات محصولات این مجموعه از مهم ترین اهداف مجموعه پیا صنعت محسوب می شود.

سیمکشی خودرو در سرتاسر خودرو گسترش یافته است، داخل درب ها، زیر کف پوش، داخل صندلی های برقی و گرم شونده، فقط نام چند جا را بردیم که بدانید یک سیم کشی پوسیده میتواند ویرانگر باشد.

از داخل ماشین و یا از بین بردن و پاک کردن نوشته یا لکه رنگ از روی شیشه ماشین وجود دارد اما وقتی نوبت به صداهای عجیب و غریب وسایل نقلیه میرسد هر صدا ماشین نظیر صدا دادن فرمان ماشین ، علت صدا دادن چرخ ماشین ، علت صدای زیاد موتور ماشین یا صدای تق تق موتور پراید ، پژو و..

وقتی این اتفاق رخ بدهد، این مایعات شروع به قطره قطره ریختن یا پاشیده شدن در محفظه موتور و سیستم اگزوز میکنند و در نتیجه به راحتی شعله ور شده و گسترش مییابد. تمامی تنظیمات و توازنهای دستگاه اگزاست فن تهویه یا تجهیزات دیگر باید بهخوبی بررسی شوند تا مطمئن شوید در محدوده تلورانسهایی قرار دارند که تولیدکننده ذکر کرده است.

گاهی اوقات ، هنگام بهبود بخشی ، باید کیفیت قسمت دیگر را فدا کنید. باید آنقدر استارت بزنید تا مطمئن شوید موتور دچار خفگی شده است. خطر سیستم الکتریکی محدود به محفظه موتور نمیشود.

این دختر آمریکایی که 19 سال سن دارد پس از آزاد شدن سرش و انجام معاینات پزشکی برای اطمینان از سلامتی، توسط پلیس Policeمحلی به جرم Crime مصرف نوشیدنی الکلی زیر سن مجاز بازداشت شد. بسیاری از کاربران مصرف بیش از حد نوشیدنی الکلی را دلیل این اتفاق دانستند.

خیلی ساده است: شما دارید از اگزوزتان استفاده میکنید و به مرور زمان پوسیده میشود. نکته : در بعضی خودروها از دو سنسور اکسیژن استفاده می شود ، یکی قبل و دیگری بعد از کاتالیسور ، وظیفه سنسور شماره یک ، که قبل کاتالیسور نصب می شود ، تشریح شد ، وظیفه سنسور شماره دو ، که بعد از کاتالیسور قرار می گیرد ، محاسبه آلاینده های باقی مانده گازهای خروجی از کاتالیسور می باشد ، شکل زیر را ببینید.

در بسیاری از خودروهای شاسی بلند ممکن است به جای تعویض سپر از سپرهای ثانویه که ممکن است به صورت لوله های استیل فلزی باشند در جلوی سپر اصلی استفاده شود. عیب یابی خودرو از روی صدا در این موضوع بسیار موثر است.

محصولات عرضه شده این برند در ایران توسط گروه مدیران خودرو عرضه شده است. این دروس بصورت گلچین شده از بهترین و کاربردی ترین آموزش های تعمیر موتورسیکلت برای شما تهیه و. تلاش ها برای ساخت بهترین انواع اگزوز، با در نظر گرفتن کیفیت و متناسب بودن هزینه تولید از مهم ترین اولویت های پیا برای گروه خودروسازی ام وی ام است.

آخرین مطالب