چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

این اگزوز دارای سه بخش ابتدایی میانی و انتهایی است. بدیهی است که انتخاب سیستم اگزوز و صدا خفه کن به قرار داشت

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این اگزوز دارای سه بخش ابتدایی میانی و انتهایی است. بدیهی است که انتخاب سیستم اگزوز و صدا خفه کن به قرار داشتن دستگاه مولد در داخل یا خارج ساختمان بستگی دارد.

در برخی موتور ها در رنج بالا به دلیل وجود دو سوپر یا توربوشارژ باید ۲ سایلنسر نصب گردد. اما موتورسیکلتهای ارزانتر این گروه موتورسیکلتهای کارکرده آپاچی، پالس و پولسار با حجم موتور 180 یا 200 سیسی است که به عنوان مثال یک آپاچی…

همانطور كه ميدانيد در موتور خودرو تعداد زيادي واشر آب بندي و اورينگ وجود دارد که وظیفه آنها روغن کاری دیواره سیلندر است و مسوولیت دیگر رینگها در عین حال جلوگيري از ورود روغن به حریم اتاقک اشتعال سوخت است، اگر ورود اين روغن به محفظه بسيار زياد باشد، جرقه شمعها هم خاموش شده و باعث از دست رفتن احتراق خواهد شد كه در اين صورت شمعها هم بايد تعويض يا تميز شوند.

در این تیونینگ کیت بدنه کاملی در تمامی قسمت ها نصب شده که البته این کیت از خودروی مرسدس بنز GLE نسخه AMG گرفته شده است.

شما میتوانید از صدای اگزوز خودرو خود لذت ببرید یک سیستم اگزوز از مواد با کیفیت ساخته شده است در همه سیستم های ما از فولاد ضد زنگ یا فولاد آلومینیومی استفاده شده است و این ها برای دوام طولانی مدت میباشد هر سیستم شامل نوک شیک اگزوز میباشد که معمولا از فولاد ضد زنگ برای جلای بیشتر میباشد.بسیاری از سیستم های اگزوز ما سیستم های "گربه تماس"، بدین معنی که شامل همه چیز است و به جای سیستم اگزوز پشت مبدل کاتالیزوری است سیستم های اگزوز و مبدل کاتالیزوری بر تولید گازهای گلخانه ای نیز تاثیر دارند .

شرکت بهسان دیزل نیز با استفاده از استاندارهای ساخت همچون طراحی طبق نمونه های اروپایی و استفاده از قطر ورق مناسب و عایق پشم سنگ سبب کاهش صدای ژنراتور و بهبود کارایی موتور دیزل می گردد. استفاده از عایق پشم سنگ در جداره های منبع سبب کوبش بالای گازهای خروجی و همچنین جذب گازهای خروجی گرمای موتور می گردد.

هدف اصلی شرکت بهسان دیزل در ساخت سایلنسر اگزوز ژنراتور گازسوز ، کاهش حداکثری صدا با استفاده از تجربیات و دانش خود با کمترین قیمت و استفاده از متریال با کیفیت می باشد.در صورت نیاز به صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور در ابعاد و تیپ های مختلف ( معمولی ، تک جداره ، دوجداره ، دوجداره با عایق پشم سنگ و غیره ) در ابعاده ( ۲و۳و۴و۵و۶و۷و۸و۱۰ اینچ و ابعاد بالاتر ) با کارشناس شرکت بهسان ارتباط برقرار نمایید.

نکته: خرید غیر حضوری با توجه به بعد مسافت به راحتی انجام می گردد و با سفارش درخواست شما و واریز وجه سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور پس از ساخت برای شما ارسال می گردد.

انتخاب صدا گیر اگزوز دیزل ژنراتور بسته به میزان تضعیف صدا می تواند صنعتی، مسکونی و یا حیاتی باشد. کنترل صدا و درخواست مصرف کننده دیزل ژنراتور مهم ترین عوامل در انتخاب صداگیر اگزوز یا صد خفه کن اگزوز می باشد.

زیرا عملکرد کاتالیزور تابعی از دما و سرعت جریان گاز اگزوز می باشد.پارامتر مهم دیگر حداکثر افت فشار از طریق سیستم اگزوز دیزل ژنراتور است که در اثر مقاومت هیدرولیکی اجزای سیستم سایلنسر اگزوز ژنراتور ایجاد میگردد.

آخرین مطالب