چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

۱- موتور در حالت متعادل کار نمیکند. 108 ـ وسيله نقليه موتوري: هر نوع وسيله نقليهاي كه داراي حداقل يك چرخ در ج

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

۱- موتور در حالت متعادل کار نمیکند. 108 ـ وسيله نقليه موتوري: هر نوع وسيله نقليهاي كه داراي حداقل يك چرخ در جلو و دو چرخ در عقب بوده و داراي موتور و سامانه انتقال قدرت است و براي حمل بار يا انسان بهكار ميرود كه به آن خودرو نيز گفته ميشود.

فلنج (لب خارجی) متصل به انتهای مبدل کاتالیزوری ممکن است دارای دو یا سه پیچ باشد که به هم متصل شده اند و باید برداشته شوند. برای نمونه میتوان یک بطری نوشیدنی ۵۰۰ میلیلیتری را داخل محفظه موجود روی پنل درها قرار داد، در پشت صندلیها هم فضایی ۲۰۸ لیتری طراحی شده و صندوق پشت موتور هم ظرفیتی برابر با ۱۵۱ لیتر ارائه میکند، این صندوق میتواند یک چمدان مسافرتی یا ست گلف را در خود جای دهد.

مبحث بعدی اینه که کاتالیزور بسته به نوع و حجم و طراحیه اون میتونه عملکردهایی متفاوفتی داشته باشه ولی در کل خاصیت همشون اینه که خیلی سریع گرمای محیط رو جذب میکنن و با سرعت کمتری حراراتشون میاد پایین در این موتور بعلت داشتن 2 جداره و استفاده از نوع فویلی که نوعی فلز و از الیاژهای گرون قیمت هم هستش این کار به خوبی انجام شده.

تعویض فیلتر هوا عمل بسیار سادهای است که شما می توانید در کمتر از یک دقیقه انجام بدهید. موتور برای تعداد مورد نیاز از سرعت فن قابل تنظیم است. ۲- سرعت موتور بالا است. ممکن است مشکلی در کامپيوتر کنترل کننده خودرو وجود داشته باشد.

قطعه های این مدل به راحتی در بازار پیدا می شود و مشکلی از این نظر برای مصرف کننده های خود به وجود نخواهد آورد در کنار این موضوع سرعت و شتاب این مدل از لیفتراک بسیار خارق العاده می باشد.

در بسیاری از اتوبان های شهر تهران نیز خودروهای سواری صدایی بالاتر از ۸۱ دسیبل را ایجاد می کنند در حالی که استاندارد آلودگی صوتی برای خودروهای سواری ۷۴ دسیبل است.

سرعت نور ۲۹۹٬۷۹۲٬۴۵۸ متر بر ثانیه در حالی که سرعت صوت ۳۴۳ متر بر ثانیه است. انژکتور سوخت ممکن است کثیف شده باشد. ۲- اتصالات دستگاه کثیف یا شکسته یا متصل نیستند.

۱- ای وی آر دستگاه را تنظیم کنید. 3- ای وی آر. ولتاژ برق بالا است دستگاه بهدرستی کار نمیکند.

ولتاژ برق بیرونی دستگاه نامنظم کار میکند. ولتاژ برق پایین است و بهدرستی کار نمیکند. ولتاژدر شرایط بار پایین است. ۱- سرعت موتور پایین است. ۲- سرعت موتور را تنظیم کنید. ۱- سرعت موتور را تنظیم کنید . ۲- ظرفیت نرمال دستگاه را تنظیم کنید به حالت عادی برگردانید.

۳- دستگاه در شرایط اضافهبار کار میکند. ۱-موتور را به حالت نرمال برگردانید ۲- با توجه به دیاگرام دستگاه تمامی اتصالات را از نو ببندید .

آخرین مطالب