واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

استفاده گسترده از فولاد با مقاومت بالا در سبک وزن ، این امکان را برای شما فراهم کرد تا در برابر یک سانحه بتون

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

استفاده گسترده از فولاد با مقاومت بالا در سبک وزن ، این امکان را برای شما فراهم کرد تا در برابر یک سانحه بتونی در برابر جابجایی با سرعت 35 مایل در ساعت (56 کیلومتر در ساعت) بدون آسیب دیدگی جدی مسافر یا تغییر شکل کابین مقاومت کند.

انژکتورهای سوخت قطعات کوچک الکترو مکانیکی هستند که برای اسپری کردن میزان از قبل تعیین شده ای از سوخت به دهانه ورودی منیفولد (چند راهه) که مستقیما رو به روی شیر ورودی قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از قسمت های ضروری و مهم سیستم سوخت خودرو فیلتر هوا است که از ورود آلاینده های هوا به داخل موتور و مختل کردن عملکرد آن جلوگیری می کند. • اما اگر تمام طول مسیر اگزوز را با پچ پوشش داده اید، لازم نیست تمام آن را با اپوکسی نیز بپوشانید.

پس از ارسال جنس و قبل از ورود به ايران كارهاي گرمكي مخصوص به كالاهاي خارجي توسط شركت هاي طرف قرارداد اگزوز مانند آرين ترخيص، مهر آذين ترخيص و بازرگاني طاهري انجام شده و با گرفتن اظهارنامه گمركي جنس از گمرك ترخيص و به شركت فرستاده مي شود.

اگر این فشار زیاد شود منجر به سوخت رسانی بیش از حد شده و این امر عملکرد موتور را سخت و سوخت رسانی را ضعیف میکند. به طور کلی یک پیشرانه در این ترکیب سوخت و هوا در بهترین شرایط کاری خود قرار خواهد داشت ولی موتور خودرو میتواند از نسبت 8 به یک تا 18.5 به یک نیز روشن بماند اما بدون تردید کارکردی نادرست خواهد داشت.

اگر با این وجود مشکل ادامه پیدا کرد، نشانگر این است که نسبت ترکیب هوا به سوخت در موتور نامناسب بوده و موتور زیاد سوخت می سوزاند و نسبت سوخت به هوا زیاد است. با میزان از پیش تعیین شده اکسیژن ترکیب میشود تا میزان بازدهی احتراق را به حد ایده آل برساند.

این امر برای بعضی از خودروها عادی است. راه حل این مشکل تعویض انژکتور سوخت است. سیستم سوخت خودرو برای کار کردن در فشاری مشخص که توسط یک رکلاتور فشار سوخت کنترل می شود طراحی شده است. اگر این فشار کم شود سوخت کافی به موتور برای روشن شدن نمی رسد.

اما اگر کمی رو راست باشیم، موستانگ ماشین پلیس ها نیست! Megane RS معمولی چیزهای زیادی ارائه می دهد ، اما برچسب Trophy آن را به یک ماشین عالی برای لذت رانندگی واقعی تبدیل می کند.

دو ردیف آهنربا تهیه کرده و آن را در ورودی بلندگو و روی استوانه قرار داده و با لنت به هم بچسبانید.

آیا شما هم با شنیدن غرش بلند موستانگ، تغییر در جریان و تپش خونتان حس می کنید؟ بنزین به محفظه احتراق ریخته می شود. گزینه های بسیاری وجود دارد، و برخی حتی سیستم خنک کننده را حتی به عنوان یک سلاح (Trunny) Silencer می کنند - عکس را در سمت چپ ببینید.