واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

38.تصميمات اتخاذ شده در كميته اقلام بلاتكليف توسط مسئول تداركات خارج با هماهنگي مدير سازمان به فروشنده اطلاع

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

38.تصميمات اتخاذ شده در كميته اقلام بلاتكليف توسط مسئول تداركات خارج با هماهنگي مدير سازمان به فروشنده اطلاع داده شده تا پيگيري هاي لازم به عمل آيد. در زمان حرکت خودرو برخی از جریانهای اگزوز از طریق تشدیدکننده میانی عبور کرده و غرشی عمیقتر و گیراتر از زمانی را تولید میکنند که شما تخت گاز میروید.

همانطوريکه از نام کالا برمي آيد قسمت عمده اين محصول، کاتاليستي است که در آن به کار رفته و وظيفه اصلي آن تبديل گازهاي آلاينده محيط زيست به گازهاي بي خطر مي باشد. در وسایل نقلیه موتوری که با سوختهای فسیلی کار می کنند، نیاز به وسیلهای است که گازهای ناشی از احتراق، گرما و صدای ایجاد شده بر اثر احتراق را خارج کند.

برای زنبوری کردن صدای اگزوز چندین روش وجود دارد که راحتترین آن نصب سر اگزوز مخصوص این صدا است. برای زنبوری کردن صدای اگزوز، بهتر است یک کیت اگزوز جدید خریداری کرده و آن را بعد از انبار وسط اگزوز، نصب نمایید.

لطفا پیش از انجام معامله از اصالت کالا یا خدمت ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید. در ساخت این قطعه مقداری مواد رادیو اکتیویته بکار رفته و موجب می شود تا یک واکنش شیمیائی در دمای کمتری و با سرعت بیشتری انجام گیرد.

برخی مواقع خروجی یک محصول از واحدهای تولیدی، با استاندارد در نظر گرفته شده برای آن محصول مطابقت ندارد، همین امر سبب میگردد تا آن محصول از فرآیند مد نظر کنار گذاشته شود و به قیمت قراضه به فروش برسد.

این قطعه تا چند سال پیش روی وسایل نقلیه موتوری این قطعه نصب نمیشد، امروزه به دلیل قوانین سختگیرانه سازمان محیط زیست این قطعه قبل از اگزوز موتور سیکلت نصب میشود. یکی از برجستهترین نکات طراحی خارجی متمایز این خودرو وجود سه خروجی اگزوز در عقب خودرو است که قبلاً در نمونههای پیشتولیدی نیز دیده شده بود.

تبدیل گاز ها به این مولکول ها سبب بی خطر شدن آنها برای هوای آزاد میشود. مبدل گرمایی بازیافت انرژی، انرژی گرمایی اتلافی در محیط را با استفاده از انبساط مایعات در یک چرخه بسته مستقیماً به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید.

خط مشي شركت اگزوز خودرو خراسان بيانگر مفاهيمي همچون توليد در كلاس جهاني، تفكر و توليد ناب، رقابت پذيري در كيفيت، رقابت پذيري در قيمت، رقابت پذيري در زمان تحويل، حركت به سمت كاهش تعميرات و نقص صفر و بهبود مستمر كيفيت و سيستم مي باشد.

زمانی که میزان بودجه مشخص شود، خود به خود مدلهایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند حذف شده و انتخاب برای شما آسان می شود. لوله های اگزوز به عوامل محیطی مشابهی می انجامد که می تواند باعث زنگ زدگی و سوراخ شدن پوست شود که باعث نشت صدا و خروجی می شود.

کاتالیزور ماشین از جمله قطعاتی است که بعد از زمان مشخص نیاز به تعویض دارد و اگر به موقع نسبت به تعویض آن اقدام نکنید ممکن است مشکلات متعددی را برای شما به وجود بیاورد. برای تحقق یک ایده به کسب وکار موفق باید آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجیه اقتصادی، شرایط سرمایه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زیرساخت های فنی و فرآیند های تولید مورد مطالعه قرار گیرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن