علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

البته بوی بنزین که از لوله اگزوز پخش می شود نیز می تواند ناشی از یک مخلوط مجدد دوباره باشد، همانطور که در شرو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

البته بوی بنزین که از لوله اگزوز پخش می شود نیز می تواند ناشی از یک مخلوط مجدد دوباره باشد، همانطور که در شروع موتور سرد، اما این مشکل ارزش دیدن کمی گسترده تر است.

آخرین مرحله مربوط به بازرسی فیلتر هواکش است ( در صورت اطمینان از صحت عملکرد سنسور اکسیژن). این باید به عنوان یک عامل که نشان دهنده عملکرد خاصی باشد، خدمت کند.

این لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که امواج رابازتاب دهند ، به این ترتیب ، امواج با یکدیگر تداخل و همدیگر را خنثی خواهند کرد. بسیاری از رانندگان به این وضعیت آشنا هستند، زمانی که هنگامی که موتور لوله اگزوز راه اندازی می شود، بنزین بوی می دهد مانند بنزین یا بوی او وارد داخلی خودرو می شود.

چنین دلایل مختلف از آن جلوگیری می کند تا تعیین کنید که چه مقدار از لوله اگزوز سوخت بویایی است. بوی نشان دهنده احتراق ناقص سوخت است، اما دلایل ممکن است متفاوت باشد. این ممکن است بوی بنزین را از گردن پالایش نفت نشان دهد.

و اگر چه استاندارد ممکن است سیگنال به نوبه خود زیبا با اسلاید شیشه ای به آسمان نگاه نصب و راه اندازی از شاخص نوبه خود چراغ شیک یک نمایش تماشایی ایجاد کنید. اگر موتور خودرو درست کار کند، هیچ لرزش و صدای غیر عادی از آن شنیده نمی شود، اما اگر بعد از روشن شدن، ریپ بزند، یکی از ایرادهای زیر را دارد: 1. سیستم برق رسانی مشکل دارد که شامل شمع، وایر و کوئل است .

چنین مشکلی به بسیاری از رانندگان کمک می کند، زیرا آنها به خوبی می دانند که با بنزین شوخی نمی کنند. تحقیقات رقیق شدن نفت و از دست دادن ویسکوزیته آنها، که شرایط روانکاری را بدتر می کند، به ویژه گره های مربوط به بارهای قابل توجه، بدتر می شود.

3. فن سانتریفیوژ با ایجاد جریان هوای ثابت موجب می شود که در کنار جریان هوا فشار در حدود 85 درصد ایجاد شود که در خیلی از سیستمها قابل اهمیت است. اگر از ترمز اگزوز به صورت صحیح استفاده شود می تواند هزینه ی سرویس و نگهداری سیستم ترمز اصلی خودرو را به شدت کاهش دهد و همچنین ایمنی خودرو نیز در هنگام پایین آمدن از سراشیبی حفظ می شود.

اگر موتور به خوبی گرم شود، بنزین تبخیر می شود و تاثیر منفی نفت ندارد. این کارها توسط وسیله ای به نام بورینگ انجام می شود.

اما مشکل دیگری به این مشکل اضافه می شود - مصرف سوخت افزایش می یابد. این به ویژه ارزش این وضعیت را به دست می آورد زمانی که سوخت در روغن یافت می شود.

هدف از تهويه در بیمارستان، به دست آوردن هوای سالم برای تنفس، کاهش غلظت مواد آلاینده تولید شده در داخل بیمارستان و خروج آلایندهها از بیمارستان است. بنابراین، بهتر است برای تشخیص تشخیص. ساختار وایر شمع شامل بخش رسانای جریان الکتریکی و بدنه عایق آن است.

آخرین مطالب