علت صدای بلند اگزوز ماشین های رالی چیه؟

ژنراتورهای گازوئیلی توان بازدهی از 50 تا 90 درصد توان کلی خود را دارند، ولی در حالت کلی هیچ دستگاهی کشش بار ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ژنراتورهای گازوئیلی توان بازدهی از 50 تا 90 درصد توان کلی خود را دارند، ولی در حالت کلی هیچ دستگاهی کشش بار بیش از حد را ندارد زیرا باعث فرسودگی آن می شود. وزن یک اگزوز استاندارد بین 10 تا 15 کیلوگرم است.

علاوه بر نشت آب از سیستم AC، این نشت آب می تواند از اگزوز نیز منشا بگیرد. از آلومینیوم در ساخت دیواره های توخالی بدنه قطارهای مسافربری و باری استفاده می شود.

سری اول ۲۰۶ های ارائه شده در سال ۱۳۸۰ به عنوان تیپ یک وارد بازار شد که به طور کاملاً ساده با امکانات معمولی ارائه شد. در ضمن، فقط به شغلی سرگرم میشوند که دلشان بخواهد و دوست و آشناهایشان را هم هرهفته در مهمانی میبینند.

بسیار پیش میآید که یکی از طرفهای گفتوگو از لندن برگشته باشد و آن یکی با هیجان بگوید کاش با هم قرار میگذاشتند چون از قضا او هم در همان زمان در لندن بوده است.

من در اون تاريخ متوجه اين نکته شدم که ايرانخودرو آينده محصولات خودشو برپايه موتور تازه طراحي شده قرار داده و در واقع به نوعي تمايل به فروش بيشتر محصولات برپايه سري EF داره .

وی در تشریح دلیل وقوع چنین امری توضیح داد: کاتالیست کانورتور خودرو دارای یک سنسور اکسیژن است که هوای لازم برای احتراق در موتور را از طریق ارتباط با ECU (مغز هوشمند) کنترل میکند و در واقع تنظیم کننده مکش هواست و با تنظیم این میزان هوا احتراق سوخت خودرو نیز متناسب با وضعیتی که دور موتور دارد، تنظیم میشود.

اگر شمع ها داغ شوند نیز این مشکل به وجود خواهد آمد باید شمع ها را تنظیم کنید و اگر نیاز باشد آنها را تعویض شوند.

جت فن ها در ابعاد کوچک و با صدای کم با عملکرد هماهنگ خود می توانند باعث ایجاد جریان هوا در فضای پارکینگ شده و وظیفه انتقال هوا از منبع تغذیه به منبع تخلیه را به نحو احسن به انجام برسانند.

موتور منبع انرژی مکانیکی ورودی به ژنراتور است. آگاهی نسبت به نوع تغذیه حتی در بچههای کوچک هم دیده میشود. گپوگفتشان هم مثل باقی جوانها به بازگویی مشکلات کشور و دلار و…

بچهها در بحث پرحرارت مادرهایشان شرکت نمیکردند و هر کدام با بیحوصلگی به چیزی در تبلتشان خیره بودند. از نظر آنها کار کردن برای کسی دیگر مساوی است با شکست و سرخوردگی. صداهای دیگر ، از شل نصب کردن ملحقات موتور مانند دینام ، استارت ، بوق ، منی فولد ، فلایویل ، پلوس ها و میل دشلی ها نیز ممکن است صداهای مختلف ایجاد کنند .

آخرین مطالب