عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

با توجه به داده های آنالیز شده مربوط به مقدار مونواکسیدکربن خروجی از اگزور خودروهای زامیاد و وانت پیکان، میزا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

با توجه به داده های آنالیز شده مربوط به مقدار مونواکسیدکربن خروجی از اگزور خودروهای زامیاد و وانت پیکان، میزان معنی داری 000/0، و چون از 05/0 کمتر می باشد، دو خودرو از نظر آماری در تولید آلاینده­ها با یکدیگر تفاوت معنی دار دارند و ضمن اینکه آلایندگی هر دو آن­ها از حد استانداردها پایین­تر است اما در مورد زامیاد داده­ها عموما از پیکان وانت کمتر و میزان تولید مونواکسیدکربن کمتر است.

گرچه عمر این قطعه معمولا به اندازه عمر خود خودرو است اما علائمی نیز وجود دارد که ممکن است نشانه خرابی ان و نیاز به تعویض آن باشند.

چرخاندن را تا وقتی ادامه میدهیم که ریپزدن پیشرانه متوقف شود. سلام دوستان ماشینم پژو پارس مدل ۸۲ که تا حالا دو بار واشر عوض کردم سرسیلندر صفر انداختم و واشر …

طول عمر مفید این قطعه بین ۵۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ کیلومتر است و بعد از مدتی پس از این دوره، عملا کارایی خود را از دست داده و میزان آلایندگی تا ۵ برابر افزایش می یابد.

از این دست می توان از استانداردهای QS9000 که حاصل یکپارچه سازی نیازمندی های کیفیتی سه تولید کننده بزرگ خودرو آمریکای شمالی، (General motors, Ford, Daimler, Chrysler) می باشد که به دلیل توانایی های فنی و مدیریتی موجود در آن حوزه فعالیتی وسیعتری از منطقه آمریکای شمالی یافته است.

بههرحال، یادتان باشد که استارتنخوردن خودرو و روشنشدن چراغ باتری یا دینام و شنیدن صداهای غیرمعمول از پیشرانه میتواند از نشانههای خرابشدن دلکو باشد؛ پس بازدید و سرویس دورهای این قطعه نباید فراموش شود.

بهطوریکه وقتی پای صحبت کسانی که مگلی دارند مینشینیم، از اینکه مجبورند مدام قطعات مختلف را سرویس کنند یا اینکه قطعه جدیدی جایگزین آن کنند ناراحتاند، به زبان خودمانیتر بر این عقیدهاند که” مگلی همیشه تو خرجه” ؛ ولی به دلیل شتاب بالا و سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعتی، این موتورسیکلت همچنان نزد آنها محبوب است.

لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید. زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. در ابتدا نحوه خروج گاز از اگزوز این موتورها توسط نرم افزار ANSYS شبیه سازی شده است و بر اساس نتایج بدست آمده، طراحی های دیگری برای پیدا کردن راهی برای کاهش صدای اگزوز و بدست آوردن بهترین راندمان موتور صورت گرفته که پس از طراحی به وسیله نرم افزار Solid Works با استفاده از نرم افزار ANSYS شبیه سازی شده است و براساس نتایج بدست آمده از اگزوز شبیه سازی شده، نمونه ای براساس نقشه طراحی شده در اندازه واقعی ساخته شده و مورد آزمایش عملی بر روی موتورسیکلت 125 CGقرار گرفته است نتایج بدست آمده از اگزوز ساخته شده با اگزوز اولیه مقایسه شده و مزایای اگزوز طراحی شده مشخص شده که میزان کاهش صدای بدست آمده در بهترین شرایط و در دورموتور rpm 6000 میزان کاهش صدا به dB 5 (دسی بل) رسیده است.

هرگونه فعالیت که به قوم، نژاد، دین یا حزب خاصی توهین شود ممنوع است.6. در این نوع دلکو، روتور به میل دلکو وصل است و با آن دَوَران میکند و سیمپیچ پیکاپ یا مگنت دلکو نیز به جریان برق مستقیم واحد الکترونیکی وصل است.