عرضه قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی و اگزوز-مرکز ماشین آلات سنگین ایران

اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی قطعات یدک اگزوز در ایران ارائه خدمات منحصر بفرد ویژه تعمیرکاران و اگزوز سازان در

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی قطعات یدک اگزوز در ایران ارائه خدمات منحصر بفرد ویژه تعمیرکاران و اگزوز سازان در سطح کشور با تمرکز بیشتر بر استان اصفهان فروش انواع اگزوز فابریک ، کاتالیزور و فلکسیبل و واشرآلات بصورت عمده با قیمت رقابتی و ضمانت کیفیت محصولات.

اما گاهی اوقات تعویض هوایی که بصورت طبیعی از طریق در و پنجره ها صورت میگیرد کافی نیست و یا درزها وورودی های ساختمان به حدی بسته هستند و در ها و پنجره ها آنقدر کم باز و بسته می شوند که تعویض هوای طبیعی به ندرت اتفاق می افتد.

فروش عمده در سایر استان استانها بصورت تلفنی و اینترنتی انجام میگیرد. فروش و سفارش عمده اگزوز و کاتالیزور در استان اصفهان حضوری انجام می پذیرد. برای سوراخ های کوچکتر، به راحتی می توانید یک دایره از قوطی آلومینیومی جدا کنید که قطر آن ۱ سانت بزرگتر از قطر سوراخ باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات و همچنین اطلاعات فنی و کاربردی می توانید با واحد پشتیبانی شرکت پیا اگزوز در تماس باشید. همچنین در موقع استارت کمی پدال گاز را فشار دهید تا هوای بیشتری به سیلندر وارد شده و بنزین سریع بخار شود و زمان کمتری برای استارت زدن صرف شود.

در برخی موارد در خروجی اگزوز جرقه های آتش همراه با دود خاکستری مشاهده می شود که دلیل آن خرابی انباره اگزوز ودر مواردی تنظیم نبودن فیلر سوپاپ ها و تایمینگ نبودن زمان پاشش سوخت یا به اصطلاح پس سوزی است.

و پس از اندک زمان توانستند مجموعه کامل اگزوز 405 را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کنند. مجموعه پیا صنعت توانسته است با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه تولید اگزوز، کلیه نیاز های تیپ های مختلف این دو محصول را مرتفع سازد.

این قطعه در برخی موارد و بنا به مشاوره غیر صحیح برخی تعمیركاران خودرو به مشتریان از سوی آنها برداشته میشود، این در حالی است كه این كار علاوه بر معایبی كه در بلندمدت برای خودرو به وجود میآورد، برای محیط زیست نیز مضرات زیادی به همراه خواهد داشت كه با توجه به وضعیت كنونی هوای تهران، این مساله اهمیت بیشتری مییابد.

تشخیص علائم دقیق خرابی شمع در موتورسیکلت بسیار دشوار است زیرا علائمی که از خود بروز میدهد اغلب با علائم و اختلالات دیگری در موتور همراه است. 98 ـ وزن بدون بار: عبارت است از وزن وسيله نقليه بدون راننده و مسافر و بار ولي با مخزن پر از سوخت و با ابزار و آلاتي كه به طور معمول وسيله نقليه همراه دارد.

اینجا با یک کراس اوور کوپه سر و کار داریم که بار اصلی طراحی بر دوش همین امتداد شیب سقف است. اگزوز 405 و اگزوز 206 از جمله محصولاتی است که توسط پیا صنعت ساخته و به بازار عرضه می شود.

در نتیجه باعث حفظ محیط زیست می شود. در ضمن قبل از ايجاد تاپيك سرچ هم كردم ولي به نتيجه قانع كننده اي نرسيدم! تغيير صدا هم ايجاد ميشه؟ این فن های را می توان در بیرون از منزل هم استفاده کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن