عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

پس از طي دو سال يا ٤٧ هزار كيلومتر با سمند EF7 پايه گازسوز سخنگو مدل ٩٢ و با توجه با خرابي هاي متعدد و اتمام

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

پس از طي دو سال يا ٤٧ هزار كيلومتر با سمند EF7 پايه گازسوز سخنگو مدل ٩٢ و با توجه با خرابي هاي متعدد و اتمام گارانتي تصميم به فروش ان و خريد سمند EF7 پايه گازسوز مالتي پلكس مدل ٩٣ شدم.

برگرديم به سمند مالتي پلكس.متاسفانه چون تيراژ سمند مالتي پلكس در سال ٩٤ به شدت كاهش يافته بود و در واقع اصلا نمونه نو در بازار وجود نداشت ناچارا مدل ٩٣ كاركرده با كاركرد ٦ هزار كيلومتر خريداري كردم. او مؤسسه ای در شهر یوجین در ایالت اورگان به وجود آورده است که در آن به نوجوانان تعلیم می دهد که چگونه انواع وسایل نقلیه که با نیرو عضلانی به جلو رانده می شود طراحی و تولید کنند.

همچنین مخزن بنزین را از وجود هرگونه رسوب و اجسام آلوده، پاک کنید. یکی از محبوب ترین و بهترین این نمونه ها، شورولت کامارو بوده که با بیش از نیم قرن حضور در بازارهای جهانی، در کنار خودروهای عضلانی (Muscle Cars) دیگری مانند موستانگ (Mustang)، کوروت (Corvette)، چارجر (Charger) و چلنجر (Challenger)، به کانون توجه دوستداران سرعت تبدیل شده اند.

ايراد اصلي ماشين جلوبندي ضعيف است به طوري كه با چرخاندن فرمان در حال در جا و حتي در پيچ ها با سرعت كم فرمان به شدت لرزش پيدا ميكند.براي اين مورد هم به نمايندگي ديگري مراجعه كرديم كه جلوبند گفت ايراد از جعبه فرمان است و بايد تعويض شود و اين بار هم به بهانه بسته بودن سايت از امداد زدن اين قطعه ممانعت به عمل امد كه با شكايت فراوان به سامانه ٠٩٦٤٤٠ پس از حدود ٨ ماه قطعه به نمايندگي رسيد ى تعويض شد.

جمع بندي كلي :سمند EF7 خودرويي فوق العاده قوي از نظر موتوري و حتي بر خلاف باور غلط مردم مبني بر ايراد موتوري ماشين فوق العاده كم دردسر در زمينه موتوري است البته مدل ٩١ به بالا.من كه پس از طي ٤٧ هزار كيلومتر اكثرا هم روي گاز هيچ مشكلي با موتور اين ماشين نداشتم ولي متاسفانه به غير از موتور مابقي اجزا ماشين فوق العاده بي كيفيت ساخته شدند و دليل ارزاني اين ماشين نسبت به اپشن هاي نسبتا بالا همين موضوع است.

مشكل بعد سوختن يكي از دو بوق ماشين بود كه اين مورد با توجه به اتمام گارانتي به صورت ازاد تعويض شد. آمریکا مدت ها پیش از آنکه دونالد ترامپ از این لحاظ حیثیت آن را پایمال کرد، در این زمینه فروپاشی شد.

ايراد بعدي باز هم از جلوبندي بود كه بوش ها و طبق ها با گارانتي تعويض شدند ولي هزينه ميزان فرمان رو ازاد از بنده دريافت كردند. براي رانندگي با وسائل نقليه ويژه اي كه سرعت آنها از 30 كيلومتر در ساعت تجاوز ميكند در شهرها و راههاي عمومي علاوه بر داشتن گواهينامه ويژه داشتن گواهينامه پايه 1 نيز ضروري است.

مورد بعدي ضعف دو شيشه بالاير عقب سمت راننده بود كه با سرعت لاك پشت پيما بالا و پايين ميشد و نمايندگي گفت تا زماني كه بالابر قطع نشده باشه نميتونم قطعه رو تعويض كنيم! خودرو جز اولين سري دو ايربك يورو ٤ بود كه در كمال تعجب نسبت به نمونه تك ايربك يورو ٢ كه تا بهار ٩٢ توليد شد حدودا ٢/٧٠٠/٠٠٠ تومان گران تر شد.

مورد بعدي فراخوان ايربگ شاگرد سمند هاي مدل ٩٢ دو ايربگ بود كه خود ايران خودرو تماس گرفت و با تعيين وقت قبلي گفتند كه با نمايندگي گفته شده مراجعه كنيد كه اين مورد هم با تعويض قاب دور ايربگ و يه مورد ديگه كه به خاطر ندارم مشكل برطرف شد.

در روز تحويل خودرو پس از خروج از نمايندگي با صداي وزه ي شديدي از قسمت دنده مواجه شدم و پس از صبر براي رسيدن گارانتي خودرو به نمايندگي مراجعه كردم و جالب اينجاست اكثر نمايندگي ها از به بهانه خشك بودم خودرو از پذيرش خودرو خودداري كردند كه بلاخره موفق شدم در نمايندگي ٢٢٦٣ پيلتن شيراز خودرو را پذيرش كنم و عيب خودرو معيوب بودن پك دنده تشخيص داده شد و با تعويض اين قطعه مشكل حل شد.