عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

دلم میخواست شده یک بار هم این بازی رو امتحان کنم و شاید برای این بود ک روحم رو به خلسه ای ابدی فرو ببرم. دلم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

دلم میخواست شده یک بار هم این بازی رو امتحان کنم و شاید برای این بود ک روحم رو به خلسه ای ابدی فرو ببرم. دلم میخواست مثل خودش بشینم پشت کلی دستگاه و اپلیکیشن های مختلف و با آدم های غریبه دست و پنجه نرم کنم.

دوباره مثل همه ی روزهایی که پی در پی میگذشت یهویی بغض بدی گلوم رو در هم فشرد و اشکهام گونه هام رو نوازش کردن. وارد اتاقم شدم؛ مثل همیشه پرده ی ضخیم مشکی رنگ اتاقم رو به روی روشنایی پوشوندم و گوشیم رو توی دستهام فشردم و به شهرزاد مسیج دادم.

به حرف های شهرزاد که امروز توی مدرسه می زد فکر میکردم. این افسردگی روز به روز داره بیشتر اود میکنه و من رو بیشتر توی منجلاب میکشه. یک پسر بیست ساله توی دنیای مجازی یک دختر چهارده ساله بود و یک زن پیر دختر بیست و چند ساله!

دنیای مجازی فضای عظیم تری نسبت به دیدگاه ما در حقیقی بود، خیلی ها اون چه نشون میدادن نیستن! صوفی افزود: کاتالیزور،یکی ازقطعات مهم وضروری خودرواست که کاربرد آن کاهش آلایندگی گازهای خروجی ازموتوراتومبیل است.محل قرارگرفتن آن در مسیر خروجی اگزوزخودرواست و درساخت آن ازفلزات گران بهایی استفاده شده است.البته کاتالیزورنصب شده روی هرخودرو براساس حجم موتور،نوع سوخت ودیگرآیتم های فنی و ایزوهای بین المللی طراحی وساخته می شود و دربازار لوازم یدکی،قیمت های متفاوتی دارد.به طورمعمول اتومبیل های روزدنیا ازتکنولوژی جدید تری برخوردارند وقیمت قطعات یدکی آنها نیزگران تراست.

در بیشتر خودروهای امروزی، سیستم خنک کننده بسیار پیچیده است و متشکل از چندین سنسور است که دمای خنک کننده ، جریان و سایر اجزای خودرو را کنترل می کند. قیمت هر یک از اجزای تشکیل دهنده اگزوز پراید با دیگری متفاوت است.

آخه مگه یک دختر هجده ساله چقدر میتونه درد بکشه؟ درگیر یک بازی خیلی گسترده و هیجانی و با اسمی خاص بود! پمپ دارای یک سوپاپ اطمینان است که در فشار بین 5/4 تا 6 اتمسفر باز شده و سوخت را به باک بر می گرداند .

پخش عمده اگزوز در شیراز یکی از مهمترین خواسته های شرکت پیا صنعت است که در جهت رفاه حال مشتریان و بهره مندی از اگزوز های ویژه خودرو های داخلی و خارجی صورت گرفته است . كه چهار كلاس مختلف را براي فنها تعيين كرده است ساخته ميشوند.

این قطعه هیدروکربن هایی که حاصل احتراق ناقص در موتور بوده و به حالت نیمه سوخته هستند را به دی اکسید کربن و آب تبدیل می کند. این مبدل به طور گسترده ای در موتورهای دیزلی برای کاهش انتشار هیدروکربن و مونوکسیدکربن استفاده می شود.

این قسمت به منظور انعکاس امواج صدای تولید شده از موتور به روشی که صدای آن را تعدیل کند طراحی شده است.

اما علاوه بر قدرت و کیفیت این محصول قیمت آن نیز مهم است. این تصور برای بیننده پیش میآید که هدف فقط تولید اتومبیل بوده است و مسائلی از قبیل جور بودن رنگها اصلاً مطرح نبوده است. سر تا ته بوشهر با ۱۰ شهرستان و ۹۱۰ آبادیاش زمینگیر بیآبی است.

آخرین مطالب