عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

همانطور که موتور سوخت را می سوزاند، گازهای خروجی از طريق منيفولد و به سيستم اگزوز و از طريق انبار و با لوله ا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

همانطور که موتور سوخت را می سوزاند، گازهای خروجی از طريق منيفولد و به سيستم اگزوز و از طريق انبار و با لوله انتهائي خارج می شوند. اگر تا به حال صدای موتور بدون صدا خفه کن را شنیده باشید می دانید که یک صدا …

ی شیشه نامیده می شود فقط از جذب کننده ها برای کم کردن صدا استفاده می کنند. شایع ترین عامل خرابی کاتالیزور خودرو انسداد شبکه های آن در اثر عمر طولانی مدت یا استفاده از سوخت غیر استاندارد است .

قیمت منبع عقب اگزوز 206, خرابی منبع اگزوز, قیمت منبع اگزوز, قیمت منبع اگزوز عقب پراید, قیمت منبع اگزوز پراید, قیمت منبع اگزوز پراید شرکتی, قیمت منب.. گازهای اگزوز و امواج صدا از مجرای مرکزی وارد می شوند،این امواج به دیواره ی …

پس از موتور کار خود را انجام داده است ، آن است که توسط سکته مغزی اگزوز به دنبال. عملکرد صدا خفه کن است که به سادگی می گویند که جریان هوا تخلیه شده توسط موتور عبور از لوله متخلخل و پارتیشن هیئت مدیره در صدا خفه کن ، و پس از آن سر و صدا به تدریج ضعیف ، بنابراین به عنوان برای رسیدن به هدف کاهش سر و صدا.

صدا خفه کن موتور سیکلت بخش ضروری در تاریخ توسعه موتور سیکلت ، و تاریخ توسعه از صدا خفه کن موتور سیکلت است تا زمانی که از موتور سیکلت.

از سوی دیگر اگر دود سفید خروجی پس از چند دقیقه کار کردن موتور محو نشده و با حجم بالا تولید شود میتواند نشانگر مشکل اساسی در موتور شما باشد. اگر خودرو مجهز به سنسور ضربه باشد (اکثر خودروهای انژکتوری این سنسور را دارند) دستگاه کنترل موتور شما جهت جلوگیری از ضربه زدن شروع به کاهش مقدار سوخت در مخلوط سوخت و هوا میکند تا جایی که مخلوط خاصیت ضربه زدن خود را از دست بدهد.

بر چندین عملکرد خودرو مانند آلایندگی، صدا، شتاب و قدرت موتور تاثیر منفی دارد. اگزوز یکی از قطعات خودرو است که مواد شیمیایی حاصل از واکنشهای موتور را … ب ـ چراغ زرد براي احتياط ـ رانندگان وسايل نقليهاي كه با اين چراغ روبرو ميگردند نبايد از خط ايست يا از تراز چراغ راهنمايي و رانندگي عبور كنند مگر آنكه آنچنان به خط ايست تقاطع و يا چراغ راهنمايي و رانندگي نزديك شده باشند كه پيش از عبور از خط ايست يا از تراز چراغ راهنمايي و رانندگي نتوانند به آساني توقف نمايند.

نور چراغهاي راهنما و ايست نبايستي خيرهكننده باشد. هنگامی که این قطعه خراب و سوراخ می شود، مایعات به درون محفظه احتراق و سیلندر راه پیدا می کنند و به همراه بنزین سوخته می شوند.

اگزوز است که به اگزوز گاز اگزوز در سیلندر. کلا در هر خودرو یا وسیله نقلیه موتوری، باید قطعهای به نام اگزوز وجود داشته باشد.

برچسبها:چگونه اگزوز را تیون کنیم؟ این خودرو یکی از “باحال” ترین نماها را دارد! البته زمان تعریف شده در صورت کارکرد خودرو به صورت عادی بوده و کارکرد کم خودرو و برعکس کارکرد زیاد خودرو، زمان تعویض این قطعه را تغییر خواهد داد.

آخرین مطالب