حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

به طور کلی، آنها گران تر از خودرو های بنزینی هستند. و اگر بوی به طور ناگهانی ظاهر شود، در اولین فرصت برای باز

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به طور کلی، آنها گران تر از خودرو های بنزینی هستند. و اگر بوی به طور ناگهانی ظاهر شود، در اولین فرصت برای بازرسی ماشین هزینه می شود.

خاطراتش و عکساش. فقط روز به روز نابود تر شدم. از آنجائيکه سنسور اکسيژن برای انجام عملکرد صحيح بايد پيش گرم شود ، برخی واحد های جديد تر شامل يک هيتر دوازده ولتی بوده تا اينکه سنسور را هر چه سريعتر به دمای عملکرد برسانند زيرا در غير اينصورت همانطوريکه قبلا توضيح داده شد تا زمانيکه سنسور به دمای عملکرد نرسد، موتور به صورت Open Loop کار کرده که از نظر مصرف سوخت مقرون به صرفه نيست .اين سنسورها میتوانند با تعداد سيم هايی که از اين واحد خارج می شوند ،شناسايی گردند اگر سنسوری يک سيم داشته باشد ،اين سنسور فاقد هيتر است .اگر دارای سه سيم باشد،يکی از آنها برای سيگنال بوده و دو سيم ديگر برای هيتر استفاده شده است .برخی ديگر دارای چهار سيم بوده که يکی از آنها برای سيگنال های محيط اطراف (جلوگيری از اثرات نويز و افزايش دقت اندازه گيری)و دو تای ديگر برای هيتر می باشد.در اين حالت سيم سيگنال در مقابل اثرات جانبی محافظت شده و شکل ظاهری آن شبيه آنتن تلويزيون به صورت تو در تو و هم محور،کشويی می باشد.

بیمه ی موتور سیکلت های برقی معمولاً بسیار ارزان تر است. موتور سیکلت چی بخرم؟ گر سنسور اکسیژن خراب باشد خودرو تنبل بوده و دیر شتاب میگیرد و حتی در برخی ECU ها مثل J34P که بر رو ی خودرو های 206 تیپ 2 و 3 نصب شده است باعث اختلال در عملکرد موتور دریچه گاز برقی خودرو می شود.

بیشترین عاملی که میتوان به آن مشکوک شد سنسور اکسیژن بوده که بسیار تاثیرگذار است. هرچی به ذهنم فشار میآوردم که بفهمم قضیه از چه قراره هیچ چیز یادم نمیاومد و بدتر گیج میشدم.

بهطور کلی باید گفت عواملی که باعث ایجاد سر و صدا در داخل کابین میشوند عمدتا به دو عامل اصلی استاتیکی و دینامیکی تقسیم میشوند که در این بخش سعی داریم به مهمترین عوامل مشترکی که باعث ایجاد سر و صدا در داخل کابین خودرو میشوند، بپردازیم.

سنسورهای ارزان قیمت در بسیاری مواقع درست کار نکرده و معلوم نیست در کجا تولید میشوند. در این مواقع دستگاه عیبیاب به خودرو متصل شده و کنترل میشود.

در این مواقع توصیه میکنم ابتدا مصرف سوخت خودرو را دقیق کنترل کنید. اما گاهی بیدلیل و بدون پیمودن مسافت بیشتر و یا تغییر نحوه رانندگی مصرف خودرو بالا میرود. اما بنلی 180S بر خلاف این سه هندی دارای سیستم انژکتور بوده و همچنین طراحی و ویژگیهای فنی بهروزتری دارد که از جمله برگهای برنده بزرگ آن است.

2-انحراف جریان های هوا به وسیله پرههای فن از حالت شعاعی به سمت خروجی فن ، به طوری که زاویه بین ورود و خروج مولکولهای هوا ۹۰ درجه است . توربو ساندس قطعه کوچک چند سانتی متری است که به سادگی بر روی خودرو نصب میشود.

این سنسور کوچک ئمیتواند عیوب زیادی را در کارکرد موتور ایجاد کند که در ادامه به اختصار به مرور آنها میپردازیم.یکی از مهمترین عیوبی که در خودروهای انژکتوری به وجود میآید بالا بودن مصرف سوخت است. به همین دلیل شما متحمل هزینه گزافی بیدلیل و بدون اثر شدهاید.

اگر خطای سنسور اکسیژن به صورت ماندگار داده شد متوجه میشوید که سنسور خراب است و باید تعویض شود. منبع اگزوز اسپرت خودرو از جمله پرطرفدارترین لوازم تیونینگ خودرو است که جزو مهمترین اولویت ها برای اکثر ماشین بازها می باشد، منبع های اسپرت در مدل ها و برندهای مختلفی در بازار موجود است که در فروشگاه ما سعی شده مجموعه ای از معتبرترین برندهای منبع اگزوز موجود شود از جمله این برند منبع اگزوز اسپرت دوحالته ABS می باشد که از جمله منبع های دوحالته برای استفاده در معابر شهری و جاده می باشد.

آخرین مطالب