عرضه اگزوز و لوازم یدکی ماشینهای راهسازی و معدنی - لوازم یدکی ماشین سنگین

در زبانی دیگر هوراکان نام خدای باد و آتش و توفان است. ازآنجاییکه اکثر خودروها مخصوصا آنهایی که به نوعی در رده

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در زبانی دیگر هوراکان نام خدای باد و آتش و توفان است. ازآنجاییکه اکثر خودروها مخصوصا آنهایی که به نوعی در رده خودروهای ارزانقیمت و متوسط بازار قرار میگیرند، با صرفه اقتصادی تولید میشوند، اعمال تغییرات دلخواه میتواند تأثیر بهسزایی را در افزایش جذابیت آنها داشته باشد؛ اما چرا Car Tuning تا این حد محبوب است و چگونه انجام میشود؟

در بحث پیشرانه و مشخصات فنی، لامبورگینی هوراکان از یک پیشرانهی 10 سیلندر V شکل به حجم 5200 سیسی بهره میبرد که این پیشرانه قادر است حداکثر قدرت 610 اسببخار و حداکثر گشتاور 560 نیوتون متر را در دور 8250 rpm در اختیار راننده قرار دهد که باعث شده هوراکان به یک سلاح آمادهی شلیک لامبورگینی تبدیل شود.

لامبورگینی هوراکان با برچسب قیمتی معادل 428000 دلار رقیبی برای فراری 458 ایتالیا و مک لارن 650 S و پورشه 911 توربو S است که باتوجه به ویژگیهای فنی، توان دینامیکی و سبک طراحی لامبورگینی یک حریف سرسخت به حساب میآید.

«لامبورگینی هوراکان» یک سوپراسپرت جذاب و زیبا از ابرکارخانهی لامبورگینی ایتالیا است که برای اولینبار در سال 2014 در نمایشگاه ژنو رونمایی و در سه ماهه دوم سال 2014 به بازار عرضه شد. این قدرت از طریق یک گیربکس اتوماتیک هفت سرعتهی دارای سیستم کلاچ دوبل با قابلیت تعویض دنده از طریق شیفترهای پشت فرمان بهصورت AWD به محور عقب و جلوی خودرو منتقل میشود.

بهصورت کلی و زبان ساده، به فرآیند شخصیسازی و انجام اصلاحات روی خودرو اطلاق میشود که تمامی جنبههای ظاهری، داخلی و فنی خودرو را دربرمیگیرد. 6. در تاریکی در محفظه موتور دریچه گاز را ناگهانی تا انتها باز کنید(یعنی گاز بدهید) اگر برق دزدی باشد معلوم میگردد و در صدد رفع آن برآیید.

لوله های سوراخ دار داخل صدا خفه کن به تعداد زیادی موجود دارند تا سطح بیشتری را برای صدا گیری ایجاد کنند. حال با ارائهی مدل جدید، یعنی هوراکان لامبورگینی حساب ویژهای روی این مدل باز کرده است؛ بهگونهای که انتظار دارد هوراکان رکورد فروش و محبوبیت گالاردو را بشکند و موفقیتی بیش از آنچه گالاردو کسب کرده به دست آورد.

با این مشخصات هوراکان 1550کیلوگرمی قادر است در زمان 3.2 ثانیه سرعت خود را به صد کیلومتر برساند و در زمان تنها 9.9 ثانیه سرعت خود را به مرز 200 کیلومتر در ساعت میرساند که در مقایسه با پدرش، یعنی گالاردو 0.2 ثانیه سریعتر است، دلیل این سریعتر بودنش هم وجود گیربکس دو کلاچه است که جایگزین گیربکس شش سرعتهی نیمه اتوماتیک گالاردو شده است؛ همچنین در هوراکان تعویض دندهها در کسری از ثانیه انجام میشود.

لامبورگینی هوراکان در واقع مدل جایگرین لامبورگینی گالاردو است. خودرویی که پرفروشترین و یکی از موفقترین خودروهای لامبورگینی بوده و رکورددار فروش این کارخانه است. خود اوره در لولههای جمعکننده ادرار واقع در مدولای داخلی نفرونها بازجذب میشود، در نتیجه میزان اسمولاریته در مدولای اینترسیشیال، اطراف لوله صعودی (بالا رونده) و نازک قوس هنله افزایش مییابد که همین بالا رفتن اسمولاریته به نوبه خود باعث بازجذب مجدد آب میشود.

توضیحات کامل شلنگ دوش استیل بهداشتی سیلاب از گروه تجاری صنعت آب پارس تولید کننده مخازن پلی اتیلن و لوله و اتصالات پلی اتیلن و محصولات تاسیساتی و آبرسانی خانگی و کشاورزی در سایت پارس سنتر .

زیرا در قسمتی که باک قرار دارد اگزوز خودرو دارای درجه گرمایی بالایی بوده و هر لحظه امکان بروز آتش سوزی و سپس انفجار باک خودرو وجود دارد .جوشکاری با نوع قرقره جوش، باک بنزین در شرکت هونام استیل به وسیله جوش آرگون صورت می گیرد.

آخرین مطالب