صدا خفه کن: نحوه رفع اهرم شکسته اگزوز در ماشین شما

36. در مورد اقلام خاص و غیر تولیدی، پس از ورود کالا به شرکت، انبار طی فرم تطبیقی قسمت متقاضی را از ورود کالا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

36. در مورد اقلام خاص و غیر تولیدی، پس از ورود کالا به شرکت، انبار طی فرم تطبیقی قسمت متقاضی را از ورود کالا مطلع و از واحد مربوطه درخواست بازرسی و تایید کالا را می نماید.

گازهاي خروجي در يك لوله موتور را ترك مي نمايند؛ البته قبل از خروج از لوله اگزوز از ميان يك مبدل تحريك كننده (catalytic converterنحوه کار کرد اگزوز,سیستم اگزوز گازها را از محفظه احتراق موتور به جو حمل می نماید و صدای موتور را کم کرده یا از بین می برد.

چون با هر بار استارت زدن مقداری آب و بخار در اگزوز جمع می شود که اگر خودرو مدت زیادی روشن باشد با داغ شدن اگزوز این آب بخار می شود و از اگزوز خارج می شود. اگزوزهای دوگانه مخالف دارای مخازنی کوچکتر بودند که به طراحان خودرو این امکان را میدادند که با در نظر گرفتن فرم و اندازه خودرو، لولههای انتقال دهنده اگزوز را باز طراحی کنند.

بخش اول سیستم اگزوز را منیفولد هوا هم مینامند. بخش اتصال به انجین، بخش میانی و بخش انتهایی اگزوز. جهت دیدن رزومه طولانی ما به سایت شرکت بخش پروژه ها سر بزنید.

پس درون ادامـه با ما همراه باشید که تا از اسرار موتور Kavir STR-200 پرده برداری کنیم. اولین کار ما میتواند چک کردن شیر سوخت و اطمینان از عملکرد درست آن باشد.

توضيح مشکل: موتور خوب روشن می شود و حرکت آن نيز خوب است. حالا میتوانید مشغول به کار شوید، اما موضوع این است که اتفاقا شاید صدای موتور برق، خیلی خود شما را اذیت نکند؛ چون کسی که با دستگاه کار میکند با شرایط آن هم کنار میآید.

دیزل ژنراتور های موجودی این شرکت برندهایی همچون ولوو ، کامینز ، پرکینز ،لوول ، دویتس و غیره در رنج های 20 الی 2500 کاوا می باشد.

• رادیاتور دیزل ژنراتور بررسی و در صورت گرفتکی سرویس شود. • تسمه پروانه در صورت فرسوده بودن تعویض شود.

در بیشتر دستگاه های ژنراتور شیر سوخت به صورت یک فرمان مکانیکی صورت میگیرد. 4. آموزش دیزل ژنراتور. ساخت و متعلقات دیزل ژنراتور از جمله تابلو اتوماتیک دیزل ژنراتور ، شاسی باکدار دیزل ژنراتور ، کانوپی سایلنت دیزل زنراتور ، شاسی سیار دیزل ژنراتور ، سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور از جمله خدمات ساخت این شرکت می باشد.

خروج هرگونه دودی از اگزوز ژنراتور نشان دهند یک مشکل اساسی در دیزل ژنراتور میباشد. وقتی موتور ژنراتور زیاد گرم میشود اولین نکته میتواند بروز مشکل در سیستم خنک سازی دستگاه باشد.

آخرین مطالب