جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

از مهم ترین تولیدات این مجموعه می توان به اگزوز ارزان سمند، اگزوز ارزان پراید و بهترین اگزوز تیبا اشاره کرد.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

از مهم ترین تولیدات این مجموعه می توان به اگزوز ارزان سمند، اگزوز ارزان پراید و بهترین اگزوز تیبا اشاره کرد.

اصلی ترین ماده تشکیل دهنده این قطعه مایع کاتالیست میباشد و معمولا ساختاری از فلز های با ارزشی مانند طلا، پلاتین، کادمیوم، رودیوم، و پلاتین دارد اما بیشتر از پالادیوم و رادیوم جهت به صرفه بودن قطعه استفاده میکنند.

ماده 107 ـ هيچكس حق ندارد بدون اجازه راهنمايي و رانندگي و پليس راه در علايم راهنمايي و رانندگي و ديگر وسايل تنظيم عبور و مرور وسايل نقليه تغييراتي بدهد و يا در متن آن تصرفاتي نمايد، مگر اشخاصي كه در دستورالعملهاي موضوع ماده (97) اين آييننامه مشخص شدهاند.

فصل هفتم ـ تصادفات ماده 87 ـ راننده هر وسيله نقليهاي كه مرتكب تصادف منجر به جرح يا فوت گردد، موظف است بلافاصله وسيله نقليه را در محل تصادف متوقف ساخته و با نصب علايم ايمني هشدار دهنده برابر ماده (71) اين آييننامه، رانندگان وسايل نقليه ديگر را از وقوع حادثه آگاه سازد و تا هنگامي كه تشريفات مربوط به رسيدگي از سوي راهنمايي و رانندگي و پليس راه پايان نيافته از تغيير وضع وسيله نقليه يا صحنه تصادف خودداري نموده و بلافاصله اقدام به انتقال مجروحان به مراكز درماني نمايد.

کنترل الکترونیکی مقدار مختلف قفل دیفرانسیل از 15٪ استاندارد تا 100٪ مجاز است. این اجازه می دهد تا ارتفاع سواری عقب حتی در حالت بارگیری کامل خودرو ثابت باشد.

اگر بعد از آن خودرو روشن نشود، مشکل آن بهوضوح باتری است و باید باتری را عوض کنید. البته احتمال مشکل بزرگ تر در گیربکس هم به جای خود باقی است. 1984 مسابقه قهرمانان نوربربرینگ، با حضور رانندگان F1 فعلی و سابق در چرخ 190 E یکسان ، در مراسم افتتاحیه جدید ، کوتاه تر برگزار شد نوربرگ رینگ.

Cosworth همچنین یک کد پروژه "WAC" را برای توسعه موتور تکامل کوتاه مدت لیست کرده است. آنها همچنین با سیستم ASD مرسدس که تجهیزات استاندارد در 2.5-16v بود ، در دسترس بودند. Evo I ، همانطور که نام گرفت ، دارای اسپویلر عقب جدید و قوس چرخ های عریض تری بود.

همانطور که اشاره شد بنلی ۲۵۰ در دو نسخه تک سیلندر و یا دو سیلندر انژکتوری به بازار کشورمان راه پیدا کرده است. مظفری و همکاران (1390) در بررسی میزان آلاینده­های خروجی از اگزوز خودروهای بنزینی در شهر یزد بر مبنای سال ساخت نشان دادند که میزان درصد حجمی این آلاینده­ها به استثنای گازهای CO2 و NO در خودروهای جدید افزایش یافته ولی میزان حجمی گازهای CO، HC و O2 نسبت به خودروهای قدیمی­تر کاهش یافته است (19). یوسفی گل بته و همکاران (1393) به سنجش میزان آلاینده­های خروجی از اگزوز خودروهای پژو 206، سمند معمولی و سمند تاکسی در شهر مشهد پرداختند.

تلاش ها در مجموعه اگزوز سازی پیا صنعت همواره برای تولید بهترین محصولات بوده است . با این حال ، این موتور از یک موتور طراحی شده با ظرفیت مشابه برخوردار بود اما مهمتر از همه ، دارای یک ضربه کوتاهتر و سوراخ بیشتر است که امکان ایجاد محدودیت دور بالاتر و تولید بهتر انرژی را فراهم می کند.

سایش تایرها: در صورتی که کمک فنرها در شرایط استاندارد قرار نداشته باشند تایرها تحت فشار بیش از حد قرار میگیرند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن