4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

اما به صورت کلی بدانید که برای ایجاد تغییر صدا در هر خودرویی مثلا پژو 206 یا پژو 207 نیاز به تعویض یا دستکاری

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اما به صورت کلی بدانید که برای ایجاد تغییر صدا در هر خودرویی مثلا پژو 206 یا پژو 207 نیاز به تعویض یا دستکاری منبع اگزوز آن می باشد.

واشر کامل گلویی اگزوز پژو ۲۰۶:قطعه ای می باشد که گازهای خروجی از موتور را که در اثر احتراق رخ می دهد، صدای ناهنجار ایجاد می نماید که برای آب بندی صدا در خروجی منیفولد و ورودی کاتالیست از واشر گلویی اگزوز استفاده می شود.واشر گلویی اگزوزیکی از موارد و قطعات مصرفی برای انواع خودرو میباشد و کیفیت این واشر در کارایی و بهرهوری خودرو بسیار تاثیرگذار است، هر چند برخی از تعمیرکاران به این نکته توجه لازم را ندارند.

چنانچه بازگشتی به ۳ دهه پیش داشته باشیم، تصدیق می کنید که خرید نوارهای کاست جدید به ویژه برای نوجوانانی که منبع درآمدی نداشتند دشوار بود، در نتیجه تنها راه گلچین کردن تعدادی قطعه موسیقی استفاده از نوارهای قدیمی یا مواردی با محتوای متفرقه بود که ما را به خواسته خود می رساند .

منبع اگزوز لکسوس (lexus) قابل نصب روی پراید ، پژو ، سمند ، تیبا ، النود و اکثر خودروهای داخلی تا حجم موتور ۱۸۰۰cc است، نصب این منبع روی خودروهای با حجم موتور بالاتر نیز ممکن است اما سبب کاسته شدن از صدای بم آن می شود.

برای خواندن مقاله در مورد سر اگزوز و منبع اگزوز اینجا کلیک کنید. جهت دریافت لیست قیمت و ورود به کانال روی نوشته بالای عکس کلیک کنید. تنها اعتبار و صداقت فروشنده و یا فروشگاه می تواند به شما این اطمینان را بدهد که آیا قیمت مناسب برای سر اگزوز مد نظرتان درج شده است یا خیر.

وظیفه اصلی این هماهنگی بر عهده کشویی دنده هاست که تعویض ضرایب دنده را آسان و راحت می کند. تنظیم نبودن کلاچ، تنظیم نبودن اهرم دسته دنده، خرابی ماهک، غلاف کشویی و برنجی های و یا تعویض بیموقع دنده و یا انتخاب دنده نامناسب با شرایط و سرعت لحظه رانندگی باعث بروز این مشکل میشود.

سر اگزوز های معدودی را می توان یافت که باعث تغییر در صدای خودرو شوند. این به آن معنا نیست که دیگر سر اگزوز ها یا حتی سر اگزوز های دو لول سبب زیبایی بخشیدن به خودروهای پژو 206 و 207 نمی شود، اما به صورت کلی می توان گفت که سر اگزوز هایی با سایز متوسط مناسب تر می باشند.

اما باید گفت که این قیمت ها از اصول و فرمول خاصی پیروی نمی کنند. این اتفاقات مثبت پس از مصرف محصولات و استفاده آنها و پاسخ مثبت مشتریان به کیفیتشان شکل می گیرد. سامانه ۱۵۴۰ یک روش فراگیر و ساده برای ارتباط مردم با سازمان و ارایه نظرات، پیشنهادات و مشاهدات تخلفات محیط زیستی آنها است.

سر اگزوز های دایره ای یا بیضی با سایز متوسط بیشترین تقاضا را برای این دو نوع از خودرو های موجود دارا می باشد.

به هر حال جدا از حاشیه، باید توضیح دهیم که این محصول باعث می شود که دود اضافی موتور خارج شود و باعث خفگی آن نشود. 3. در صورت چرخاندن چرخ محرک ، می توان در سمت راست موتور کشش طناب نصب کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن