اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

این گیربکس را به صورت صفر کیلومتر نمیتوانید پیدا کنید پس بنابراین توصصیه میکنم به دنبال نسخه استوک اروپایی پل

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این گیربکس را به صورت صفر کیلومتر نمیتوانید پیدا کنید پس بنابراین توصصیه میکنم به دنبال نسخه استوک اروپایی پلمپ بگردید ، این گیربکس ها معمولاً با قیمت 5 میلیون الی 8 میلیون تومان فروخته میشوند. بیرون از ایران، شهروندانی درجه دو محسوب میشوند که باید برای ترقی در مرتبهی اجتماعی تلاش کنند اما این طرف، با تلاشی به وضوح کمتر در نوک هرم هستند.

در جواب به این سوال باید بگوییم که بله جنس هدرز مورد استفاده بسیار بسیار مهم است ، هدرز ها در انواع جنس های مختلف وجود دارند که معمولاً بسیاری از آنها کیفیت کافی را ندارند به همین دلیل شما باید از جنس استیل استفاده کنید ، در ایران تولید کننده های حرفه ای وجود دارند که هدرزهایی از جنس استیل تولید مینمایند.

در نمودار زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید کاتالیست خودرو سواری در کشور به تفکیک استان آمده است . صفحه دیسک مناسب برای شتاب بیشتر خودرو “صفحه دیسک زانتیایی” میباشد که در ایران نمیتوانید نمونه صفر آن را تهیه کنید چراکه چنین محصولی تولید نمیگردد اما میتوانید نسخه های استوک دیسک را تهیه کنید و آن را لنت کوبی کنید.

صفحه دیسک مناسب برای افزایش شتاب خودرو کدام است؟ در زیر صفحه دیسک مناسب برای این گیربکس را نیز معرفی خواهیم کرد… تعداد زبانه های گیربکس 1975 بیستر از نسخه اورجینال میباشد و در نتیجه میتواند سرعت بیشتری را با دور موتور کمتر به شما ارائه کند یعنی فکر کنید در جاده با سرعت 110 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت هستید ، گربکس اورجینال روی دور موتور 3.1 میباشد اما گیربکس ربزدنده 1975 روی دورموتور 2.7 خواهد بود و این یعنی شما میتوانید سرعت بیشتری را با یک دور موتور یکسان نسبت به گیربکس اورجینال تجربه کنید.

به طور کلی میتوان گفت شتاب را تا حدود 3 الی 5 درصد بهبود خواهد داد که این مقدار در سرعت های بالای 100 کیلومتر بر ساعت میتواند تا 8 درصد نیز افزایش یابد. این شرکت، نام خود را از سال 1393 با نام تجاری wersi (ورسی) ثبت و فعالیتش را گسترش داد.

بعد از عملیات آهنگری، دستگاه زرهی وارد کابین بلاستینگ می شود. کاربرد این کانوپی(silencer) که دستگاه را کاملا می پوشاند، در وهله اول کاهش صدای موتور ژنراتور می باشد.

کاتالیزور قطعه ای است به منظور کاهش آلایندگی هوا ، که بین موتور خودرو و اگزوز بسته می شود و بهترین نسبت سوخت به هوا را تنظیم می کند و جلوی خروج سریع گازهای سمی را نیز می گیرد .

این قطعه از موتور تا انتهای خودرو مسیر نسبتا طولانی را طی می کند به همین دلیل است که بیشتر در معرض فرسودگی قرار می گیرد. مراجعه شهروندان به تعمیرگاه های مجاز و استفاده از خدمات آنها ،تا حدود بسیار زیادی از بروز مشکلاتی از این دست پیشگیری می کند.

زونتس در سری ZT که در کلاس استریت نیکد قرار دارد در دو نوع R و S در بازار ایران عرضه شده است که این دو سری تفاوت های فنی باهم ندارند اما در تفاوت های اندکی در ظاهر با هم متفاوتند.

در بسیاری از موتور ها شیارهایی روی کارتل و بدنه موتور در جهت موازی با طول اتومبیل طراحی شده که مقدار قابل توجهی از حرارت موتور را به هوای عبوری انتقال میدهند. اگز سیم گاز خودرو شل شده باشد، در نتیجه دریچه هوای موتور به خوبی باز نخواهد شد و با فشردن پدال گاز، شتاب مورد نظر ما به خودرو داده نمی شود.

آخرین مطالب