اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

بنابراین باید این قطعه را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. توجه داشته باشید در صورت سوختن واشر سرس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بنابراین باید این قطعه را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. توجه داشته باشید در صورت سوختن واشر سرسیلندر و یا ترک خوردن سیلندر اشکال دیگری نیز در ماشین مشاهده خواهد شد و آن گرم شدن بیش از حد موتور و ایجاد حباب در آب رادیاتور میباشد.

برای خرید اقساطی موتور سیکلت از دیجی کالا میتوان از طریق اپلیکیشن دیجی پی نیز اقدام کرد. استفاده از قفل نخ LocTite برای جلوگیری از شل شدن زودرس در اثر لرزش موتور.

25 ـ جاده خصوصي ـ جادهاي كه اشخاص يا مؤسسات براي استفاده شخصي ساخته اند و استفاده ديگران از آن منوط باجازه مالك است. زمانی که خودرو در حال حرکت است باید گزارش کاملی از وضعیت آن به ایسیو در خودروهای انژکتوری و به راننده در خودرو های کاربراتوری منتقل شود.

آیا زمانی که افزایش قدرت موتور انجام شد، خودرویتان تعادل دارد؟ 26 ـ نداشتن تجهیزات ایمنی از قبیل زنگ ، یا ترمز یا چراغ جلو یا چراغ عقب دوچرخه پایی و دوچرخه پایی و دوچرخه موتور دار . اگر باز هم بابت این قضیه مطمئن نیستید، میتوانید منبع اگزوز را چک کنید و ببینید که نشانه زنگزدگی و پوسیدگی دارد یا نه.

در پرسکاری دستگاه ها شامل اره NC، اره لوله بر، دستگاه خمکن لوله CNC، انواع پرس 6 تا 200 تن، دستگاه فلانچ کن منبع، دستگاه منبع ساز، دستگاه درپوشبند، دستگاه شافت اتومات، و در قسمت جوشکاری دستگاه های جوش CO2 می باشد.

قطر و ضخامت این لوله ها معمولا بیشتر از اگزوز فابریک خودرو است. بنابراین شما به عنوان مکانیک کار خودرو بایستی تا حدودی با این سیستم ها آشنایی داشته باشید. از اون روز بود که تصمیم گرفتم یه کوه بسازم تا ازش برم بالا و خواستههام و لمس کنم.

میدونی به من گفتن که از محل اقامتت شوتت کنم پایین؟ درست نمیدونستم که دردم چیه؟ درست شبیه الان که از شیطان زیادهخواهی فرمان میبرم.!

در صورتی که فرد در معرض استنشاق مقدار زیادی CO قرار گرفته باشد باعث بروز مشکلاتی همچون سردرد، مشکلات تنفسی و حتی مرگ میشود. جسم و جون من مدتهاست که آلوده شده و طمع در وجودم شعله میکشه.

سر اسلحه رو که به طرفش دراز کردم زبونش بند اومد و با وحشت خیرهی حرکاتم شد. سر تفنگی که از ضامن خارج شده بود رو روی پیشانیش گذاشتم و میان تضرعهای مهراد غریدم. خواستههای من این قدر بالا هستن که من هر چی پریدم دستم بهشون نرسید.

جملهی «باز هم یکی دیگه» در ذهنم تاب خورد و من رو به زانو انداخت! و حالا تو آقای مهراد، تو یکی از این جسدها هستی!