اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

1.وقتی در قمقمه رو باز میکنید مایع سفید رنگ یا لکه های روغن رو در قمقمه اب رادیاتور مشاهده میکنید. برخی از سی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

1.وقتی در قمقمه رو باز میکنید مایع سفید رنگ یا لکه های روغن رو در قمقمه اب رادیاتور مشاهده میکنید. برخی از سیستم های ما برای موتورهای V دارای یک لوله H یا یک لوله X هستند. کاری که سیستم ترمز موتور انجام می دهد رهاسازی کمپرس موتور با استفاده از سوپاپ دود است اما ترمز اگزوز جلوی گازهای خروجی از اگزوز را گرفته و با ایجاد فشار سرعت میل لنگ را کم می کند که این کاهش سرعت میل لنگ سبب کاهش سرعت حرکت خودرو نیز می شود.

پدال: سوئیچ باز پا تا آخر روی پدال ۲۰ ثانیه ، پا برداشته سوئیچ بسته ۲۰ ثانیه بدون گاز استارت می زنیم و خودرو را روشن می کنیم.

با این حال، اگر اگزوز خودرو در حالت طبیعی نیز صدای بلندی دارد، دلیل آن را می توان از کارخانه تولیدی جویا شد و برای حل آن نیز می توان یک صدا خفه کنِ اگزوز خریده و روی اگزوز نصب شود.

این دود همان بخار آبی است که به دلیل سرد بودن دمای موتور به صورت مرطوب درآمده است و اصلا دود نیست بلکه مولکولهای آب است.

حالا در نظر بگیرید که در همان ابتدا که آتش اولیه هنوز جان نگرفته مقداری زیادی چوب به آن اضافه کنیم چه اتفاقی میفتد؟

مهم ترین بخش خودرو همان پیشرانه است که به نوعی قلب تپنده محسوب میشود بنابراین باید به آن توجه ویژه ای داشت. محيط كارخانه به علت انسجام انواع جوشكاري داراي دود با بوي نامطبوع مي شود، كه بايد هواكش ها تخليه شود و تهيه ي هوا در اين محيط بسيار لازم است - در بسياري از جيگ ها، علاوه بر جيگ دستي از جيگ هاي بادي و پنوماتيكي با قدرت 10 بار استفاده مي شود.

یک نکته ای که رانندگان باید به آن واقف باشند آن است که در زمانی که متوجه سوختن «واشر»سرسیلندر خود شدند دیگر به مسیر خود ادامه ندهند و برای رساندن خودروی خود به تعمیرگاه از یدک کش استفاده نمایند .

با توجه به این که قیمت خودرو این روزها به شدت بالا رفته بنابراین بهتر است در استفاده از خودرویتان نهایت دقت را داشته باشید و به خوبی از آن نگهداری کنید. تمایل به داشتن ظاهری زیبا در خودرو برنامه ریزی برای تولید اگزوز اسپرت را شکل داده است.

افزایش میزان ابتلا به سرطان ریه در نواحی شهری به هیدروکربن­های چند هسته­ای خارج شده از اگزوز اتومبیل­ها نسبت داده شده است. شما عزیزان میتوانید این نوع واشر سرسیلندر را برای خودروهای پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند و پژو ۲۰۶ از شرکت یدک کار تهیه نمایید.

همزمان با اروپا و آمریکا، آسیاییها نیز در مسیر توسعه قدم گذاشته و کارخانههای خودروسازی خود را برپاکردند. روغن از ایجاد فرسایش بیش از حد بین قطعات پیشرانه جلوگیری میکند و وظیفه روانکاری دارد و از طرفی دیگر آب نیز گرمای بالای ناشی از احتراق را میگیرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن