اگزوز از ماشین سنگزنی

سیستم قفل این موتورسیکلت هم وظیفه قفل کردن در باک و گردن و باز کردن سوئیچ را بر عهده دارد. فلانچ كن مكانيك و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سیستم قفل این موتورسیکلت هم وظیفه قفل کردن در باک و گردن و باز کردن سوئیچ را بر عهده دارد.

فلانچ كن مكانيك و هيدروليك: اين دستگا لبه هاي منبع ساخته شده را بر مي گرداند. که اصطلاحا آن را Selective Catalytic Reduction می نامند. پایه های این راهنماها از نوع لاستیکی و با انعطاف بالایی هستند تکنولوژی لامپ های این راهنما ها از لاپ های LED که دارای طول عمر بالایی هستند می باشند.

مجید جون اپاچی 180 رو باید با پالس 180 مقایسه کرد قیمت اپاچی 180 هم به نظرم الکی بالاس در مورد خرید و فروش پالس خیلی خیلی بهتره… گازهای خروجی حاصل از احتراق در موتور با سرعت خیلی زیادی از سوپاپهای دود خارج میشوند که دارای انرژی جنبشی زیادی بوده و صدای بسیار بلندی تولید میکنند، به همین منظور از منبع اگزوز استفاده میکنند.

استفاده از کمک فنر های آن هرچند شاید خیلی در ظاهر کارا نباشد اما در رانندگی های طولانی مدت و یا در شوک های ناشی از دس اندازهای سطح خیابان ها جلوی هر گونه ضربه یکباره به ستون فقرات راننده را خواهد گرفت.

ممکن است ان صدا ناشی از نصب نادرست استارتر باشد یعنی با پوسته فلاویل درست در یک خط قرار نگرفته و یا اینکه دنده های پینتون معروف به دنده استارت و یا دنده های فلایویل سائیده شده اند. CarMD شاخص سلامت خودرو را در سال ۲۰۱۵ منتشر کرده و ۱۰ دلیل رایج روشن شدن چراغ موتور و تعمیر مرتبط با آن را اعلام کرده است.

توجه داشته باشید که استفاده از قطعات تقلبی به سیستم فنی خودرو آسیب جدی وارد میکند و عملا هزینه صرف شده را به هیچ تبدیل کرده و هزینه های بیشتری جهت تعمیر خودرو به وجود میآورد.

ترمزهای بکار رفته روی جک S5 اسپرت پلاس از نوع سرامیکی هستند که روی آنها کلمه JAC نوشته شده و بصورت اختصاصی برای این خودرو طراحی شده اند. اگر شما یک فرد با عرض بدن زیاد هستید نگران نباشید به دلیل چرخش آینه ها میتوانید آنها را به خوبی تنظیم کنید و به راحتی پشت سر خود را مشاهده نمائید.

از اهداف اين دوره مي توان به توانا سازي شركت كنندگان با اصول ارزيابي سازمان ها به صورت انفرادي و در تيم ها و همچنين روش دستيابي به توافق اشاره كرد. این فن ها بدلیل پیروی از استاندارد ها و مقاومت در برابر آب و گرد و غبار دارای قیمت بالا تری نسبت به باقی فن ها هستند.

این فن آکسیال معمولا به عنوان مکنده و دمنده قابل استفاده است. به دلیل حرارت بالای اگزوز، این قطعه نباید در تماس با قطعات دیگر باشد و از آنجایی که این قطعه طول قابل توجهی دارد، باید توسط بست هایی در جای خود ثابت نگه داشته شود.

این نکته نشان دهنده این است که شرکت سازنده قصد داشته است که با یک نور کاملا واضح ایمنی راننده را بیشتر از پیش حفظ کند. ساخت یک صدا خفه کن مستقیم با دستان خود یک کار ساده و جالب است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن