4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

بنا به دلایل محیط زیست و آلودگی ما به استفاده از Advantex و Acousta-Fil stuffing روی آوردیم که خاصیت گرمایی و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بنا به دلایل محیط زیست و آلودگی ما به استفاده از Advantex و Acousta-Fil stuffing روی آوردیم که خاصیت گرمایی و صدایی مشابه بازالت دارد. حجم باک سوخت این سیتروئن C3 معادل ۴۵ لیتر است و میزان مصرف سوخت خودرو به صورت ترکیبی در حدود ۶.۷ لیتر برصد کیلومتر عنوان شده است.

همچنین میزان شتاب صفر تا ۱۰۰ سیتروئن C3 با توجه به مشخصات فنی پیشرانه و گیربکس آن، احتمالا زیر ۹ ثانیه خواهد بود.

وظیفه انتقال چنین نیرویی بر عهده گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک ساخت آیسین ژاپن گماشته شده که تحت عنوان EAT6 شناخته میشود.

پنل کیلومتر شمار پشت غربیلک فرمان دارای حالتی سیلندری، ساده اما جذاب است و جلوس صفحه نمایشگر لمسی ۷ اینچی در وسط داشبورد، بر حقایق تکنولوژیک و آیندهنگرانه سیتروئن C3 صحه میگذارد.

همچنین بر روی پنل دربها، محدوده ای با رنگ متفاوت به منظور قرار دادن اشیای مختلف تعبیه شده است. هرکدام از این مایعات وقتی که موتور ماشین روشن است در حال جریان هستند و همه آنها به آسانی میتوانند آتش بگیرند، اگر مسیرشان، شلنگ شان یا مخزن شان ضربه بخورد.

به این محفظه تشدید کننده گفته می شود و از طریق سوراخی به اولین محفظه متصل شده است. زیرا موتور سیکلت یک وسیله مکانیکی است که در آن برق و سوخت و .. در کنار هم وجود دارد و از این جهت خطرناک میباشد.

در صورت امکان بجای استفاده از نیروی مکانیکی موتور، از موتورهای الکتریکی برای چرخاندن فن و پروانه استفاده می کنند. از اونجا که موتورهای ایرانی به شدت گرون شده بودند به فکر خرید پالس یا … به جز سطح میانی داشبورد (محدوده محصور به نوار قرمز رنگ شامل دریچه های تهویه) که با چرم مصنوعی پوشش داده شده ، مابقی ادوات داشبورد از پلاستیک با درجه کیفیت متوسط (مرغوبتر از مواد بکار رفته در خودروهای چینی) ساخته شده و به قسمت مرکزی غربیلک فرمان خودرو نیز سرایت کرده است.

استفاده از تایرهای VEE RUBBER نوع Gekko Star Street Plusکه خاصیت چسبندگی بیشتری به سطح جاده را دارند. به طور كلي صنعت خودرو يك صنعت مونتاژ است و اكثريت قطعات مورد نياز خريداري و محصول نهايي در كارخانه مونتاژ مي شود.اين ويژگي خودرو سبب مي شود كه وابستگي زيادي به ساير صنايع دشته باشد و بيش از ساير رشته هاي صنعت تحت تاثير سياست هاي اقتصادي مالي و ارزي قرار گيرد.

نکته متمایز دیگر کابین سیتروئن C3، استفاده از دستگیرههای بندی شکل، به جهت بستن درب خودرو است که حالتی اسپرت و متفاوت را پدید آورده است.

ارگونومی کابین وضعیت مطلوبی دارد. فرم دریچههای تهویه کناری شباهت زیادی به شکل و شمایل چراغهای عقب دارد. از کجا بفهمیم اگزوز خودرویمان نیاز به تعویض دارد؟

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن