4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

در صورتی که تمایل دارید دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو را به صورت کامل فرا گیرید می توانید در دوره آموزش تعمیرا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در صورتی که تمایل دارید دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو را به صورت کامل فرا گیرید می توانید در دوره آموزش تعمیرات ایسیو آموزشگاه فنی برق شرکت کنید. سیگنال های دریافتی توسط این حسگر در ابتدا به ایسیو منتقل می شوند.

در نسخه استاندارد اکس6 مدل 2020 از موتور 6 سیلندر 3 لیتری توربو با 335 اسب بخار و گشتاور 330 پوندفوت استفاده شده که این خودرو طی 5.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد.

خروجی اگزوز همانطورکه در تصاویر نیز مشخص است، در بین دیفیوزر کربنی قرار دارد که البته قسمت گران قیمت و حرفه ای این خودرو در طراحی خارجی است. هر گونه داده ای که از این سنسور دریافت می شود به طور مستقیم به خرابی موتور خودرو مربوط است به همین دلیل باید ارزیابی های دقیق برای تعمیر موتور در پیش گرفته شود.

ت ـ چراغهاي كوچك اضافي در جلو با نور سفيد يا زرد و در عقب با نور قرمز كه هنگام استفاده بايد به طور مرتب روشن و خاموش شده و از فاصله 150 متري ديده شوند.

با زدن دکمه درخواست عضویت، آی دی مدیران گروهی که این آگهی در آن منتشر شده است، به شما نشان داده میشود که با کلیک روی آن میتوانید در تلگرام برای مدیران آن گروه پیام ارسال فرمایید و از آنها تقضای ارسال لینک گروه نمایید.

با بکارگیری این سنسور می توان میزان آلاینده های خودرو را نیز کاهش داد. در دوره ی آموزش انواع سنسورهای خودرو می توانید اطلاعات مفیدی در مورد نحوه ی عیب یابی و تعمیر آنها نیز به دست آورید.

را بررسی کرده و برای حل آن توصیه هایی را ارائه می کنیم. Inconel یک فوق آلیاژ (Superalloy) محتوی نیکل زیاد و خاصیت ضد خوردگی و ضد زنگ بسیار عالیست.ما از اینکنل در ساخت برخی از سیستم های موجود در لیست Titan collection خود استفاده می کنیم.

یک منبع فلزی ضد زنگ که درون آن تعدادی شبکه وجود دارد و مسئول خارج کردن گازهای ناشی از انفجار درون سیلندر است. وجود این حسگر می تواند راندمان موتور خودرو را افزایش دهد.

اگر کارایی این سنسور با مشکل مواجه شود در این صورت هوای سرد و گرم قابل تشخیص نیست. اگر میزان دمای ارائه شده بالا باشد در این صورت ایسیو، سوخت به کار رفته در موتور را رقیق می کند. این صدا خفه کن است که صدای گازهای خروجی را به دلیل موانع چیده شده در آن کاهش می دهد.

توجه داشته باشید که کاتالیست اگزوز نیز نقش مهمی در کاهش این عمر دارد و به سبب گرفته شدن توری های آن، پس از مدتی استفاده، باید آن را تعویض نمود. درانتخاب نوع موتور اگزاست فن می بایست به درجه حفاظت الکتروموتور وتوان الکتروموتور توجه شود تا کارایی و عمر مفید به حداکثربرسد ومتناسب با بقیه تجهیزات باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن