4 راه برای کاهش صدای اگزوز ماشین!

14. صدا خفه کن ها براق ، روکش کروم و براق هستند (طبق تکنولوژی تولید مناطق گرمسیری). مثلا اگر باران ببارد و شم

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

14. صدا خفه کن ها براق ، روکش کروم و براق هستند (طبق تکنولوژی تولید مناطق گرمسیری). مثلا اگر باران ببارد و شما بخواهید دنده عقب بروید اطلاعات مربوطه از طریق واحد سنسور باران و واحد گیربکس به سرور اصلی رسیده و دستور روشن شدن برف پاک کن عقب صادر می شود.

دارنده گواهينامه موظف است حداكثر ظرف مدت يك ماه با مراجعه به واحد مربوط براي دريافت گواهينامه رانندگي جديد اقدام نمايد. اکنون اجازه دهید ساختار سیستم اگزوز هر خودروی مدرن را به طور مفصل لمس کنیم.

اختلاف دادستانی با کانون سردفتران برای انتقال سند خودرو دادستان کل کشور میگوید: «اگر دفترخانهای برای زدن وکالتنامه برای نقل و انتقال خودرو به بهانه اینکه باید سند قطعی زده شود، سر باز زند؛ تخلف و ترک امر و قابل تعقیب است.» مجمع شورای عالی کانونها و جوامع سردفتران به همه «دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور» ابلاغ کرده که مثل گذشته «اسناد انتقال خودرو را تنظیم کنند» و تاکید کرده: «تنها اسناد معاملات خودرو را که در دفاتر اسناد رسمی ثبت شده ملاک تنظیم هرگونه سند بگذارند.» این نهاد صنفی سردفتران خبر داده که با قوه قضاییه و دادستانی کل کشور درباره این موضوع مشغول مذاکره است.

20. کابل کنترل و شافت انعطاف پذیر برای سرعت سنج با غلاف کرم یا خاکستری. 11. بلندگوهای چرخ روکش دار یا نیکل اندود شده اند. 19. درپوش دسته سرنشین روکش کروم شده است. جداساز سوخت / صافی بنزین: این فیلتر سوخت مایع برای حفاظت از اجزای دیگر دیزل ژنراتور از خوردگی و آلودگی است.

حیدرزاده با اشاره به اینکه وزارت صنایع باید تا پایان سال 96 استاندارد یورو4 را به یورو 5 ارتقاء دهد، گفت: توصیه میکنیم وزارت صنایع از حالا برنامه ریزیهای خود را در این زمینه انجام دهد تا مثل استاندارد یورو4 مرتبا درخواست تمدید وقت از سازمان حفاظت محیط زیست نداشته باشد.

برای عایق کردن درب محظه موتور نیز می توان از نمد های کاپوت استفاده نمود که تا حد مطلوبی می توانند صدای موتور را کاهش دهند.

از اگزوزفن برای مکش هوای مرطوب، بدبو و یا گرم استفاده می شود. به لطف پیشرفتهای فن آوری و سیاستهای طراحی شده برای مقابله با تغییرات آب و هوایی، انتشار گازهای گلخانهای CO2 و سایر آلایندههای خودرو در سالهای اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

در سال 1966 ، قسمت های بالایی و کناری آن قرمز و قسمت فوقانی آن قرمز و اضلاع آن سیاه است.

روی فرمان کنترل تنظیمات ضبط وجود دارد و در نسخه اتوماتیک، کروزکنترل هم روی فرمان قرار دارد. سیستم اگزوز نیز مانند هر بخش دیگر از خودرو نیازمند تعمیر و نگهداری است و با توجه به اینکه آلایندگی خودرو نیز توسط این سیستم کنترل میشود، اهمیت نگهداری اصولی از این سیستم پررنگ میشود.

17. غلاف سیمها به رنگ کرم یا خاکستری. 16. بالشتک های زانو ساخته شده از پلی وینیل کلرید کرم رنگ. 12. دسته های پلی وینیل کلرید رنگی کرم دار. دوچرخه های گازی نمی توانند با گشتاور و قدرت تولید شده توسط موتورهای الکتریکی مطابقت داشته باشند.

آخرین مطالب