حرکت زننده جوان 24 ساله با اگزوز ماشین در ملا عام + عکس

صدای جذاب پیشرانه در کنار بکفایرهای ریز خروجی از اگزوز در هنگام تعویض دندهها میتواند از جمله دیگر جذابیت خاص

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

صدای جذاب پیشرانه در کنار بکفایرهای ریز خروجی از اگزوز در هنگام تعویض دندهها میتواند از جمله دیگر جذابیت خاص رانندگی با چنین خودرویی باشد و در مجموع باید رانندگی با این بچه شیر نسبتاً کهنسال را تجربهای خوشایند در شرایط فعلی بازار خودرو کشورمان توصیف کرد.

درآنجا منیفولد اگزوز را تعمیر یا تعویض خواهند کرد. هر چند تعمیر آن موقت است و بهزودی باید آن را عوض کنید.

تجهیزات این خودرو همانند تیپ ۳ بوده با این تفاوت که در تیپ ۵ ترمز ABS چهار کاناله بوده و هر چهار چرخ دیسکی است. اگر منیفولد اگزوز ترک خوردگی یا نشتی داشته باشد، رانندگی با آن بسیار خطرناک است، زیرا گازهای داغ فرّار میتوانند اجزای پلاستیکی اطراف خروجی را ذوب کنند.

اگر منیفولد اگزوز که گازهای خروجی را جمع میکند نشتی داشته باشد، میتواند باعث ریپ زدن ماشین شود. از علائمی که نشان دهنده ی خام سوزی ماشین هستند می توانیم به دوده ی سفید، بوی بنزین اطراف اگزوز، کارکرد نامنظم موتور هنگام درجا کارکردن، روشن شدن چراغ چک و مشاهده ی دوده روی شمع ها اشاره کرد.

حالا بیایید علل مشکلاتی را که در این دو سیستم ایجاد شده و به ریپ زدن ماشین منجر میشود بررسی کنیم.

در ابتدا با خرابی مبدل ماشن فقط ریپ میزند، اما درنهایت با مسدود شدن کامل آن، دیگر ماشین روشن نمیشود. اگزوز قطعهای در خودرو و دیگر وسائط نقلیه است که دود حاصل از واکنش شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از فضای موتور وسیله نقلیه انتقال میدهد.

ماده 69 ـ هر وسيله نقليه موتوري بايد مجهز به لوله خروجي گاز و صداي موتور باشد به نحوي كه مانع خروج صداي ناهنجار در بيرون وسيله نقليه و انتشار گاز ناشي از سوخت موتور در درون وسيله نقليه گردد.

قیمت سپر جلو و عقب هر کدام 50 هزار خام و حدود 100 هزار رنگ میشه، چراغ های جلو هر کدام 60 هزار ، چراغ های عقب هر کدام 60 هزار شرکتی ،شلگیر 15 هزار ، موتور شیشه بالابر 90 هزار تومن ،قیمت موکت کف و نمد و نداریم.

جهت تخلیه هوا و یا هوارسانی در کانال های طویل.از این اگزاست فن تهویه استفاده میشود. ابتدا سوخت با هوا مخلوط میشود، به ذرات ریز اتمی تبدیل شده و در نهایت تبخیر میشود.

به همین دلیل بوی شدید تخممرغ فاسد را حس میکنید. اگر موتور ریپ میزند یا بد کار میکند و همزمان بوی تخممرغ گندیده به مشامتان میرسد، مشکل از مبدل کاتالیزوری است. پس ابتدا باید درایور و آی سی فعال کننده این المنت بررسی گردد و در صورت نداشتن مشکل گیرنده های مقادیر ورودی مربوط به ولتاژ خروجی از سنسور چک شوند.

آخرین مطالب