چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

در روی این کیت اگزوز سیستمی نصب شده تا عملکرد آن تحت کنترل و از حالت عادی و ساده به حالت تیونینگ یا اسپرت به

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در روی این کیت اگزوز سیستمی نصب شده تا عملکرد آن تحت کنترل و از حالت عادی و ساده به حالت تیونینگ یا اسپرت به راحتی تغییر دهید.

پیش از آن که به تغییر صدای اگزوز موتور سیکلت یا خودرو بپردازیم، لازم است ابتدا توضیح کوتاهی درباره این قطعه ارائه کنیم. 4.2 2-مدت زمان درمان سوختگی چقدر است؟ فصل چهارم ـ معاينه و آزمايش فني وسايل نقليه ماده 43 ـ رانندگي با وسيله نقليهاي كه برگ معاينه فني معتبر نداشته باشد، ممنوع است.

با این حال گزارشهایی منتشر شد که نشان میداد ایران خودرو بر پلتفرم ۳۰۱ تسلط پیدا کردهاست و امکان تولید خودروهایی مانند تارا بر پایهٔ آن را دارد. در توافقی جدید با یک شرکت خارجی، در این سال ال نود، با همکاری شرکت رنو به فهرست محصولات شرکت افزوده شد.

این به معنای کارکرد موتور با مخلوط رقیق سوخت و نتیجتاً افت توان موتور است. گازهای خروجی اگزوز خودروها آلایندههای متعددی دارد اما در میان آنها، اکسیدهای نیتروژن که به طور عمومی با NOX نمایش داده میشوند یکی از خطرناکترین آلایندهها است.

در سال ۱۳۵۷ با توجه به نیاز به خودرویی جدید و اینکه تولید جایگزینی برای پیکان در دستور کار شرکت قرار گرفته بود، قراردادی با پژو بسته شد و تولید پژو ۳۰۵ در برنامه قرار گرفت اما با وقوع انقلاب ۱۳۵۷، در جریان مصادره اموال و داراییها، همه اموال و داراییهای برادران خیامی، از جمله ایران ناسیونال و شرکتهای مربوط به آن مصادره شد و در اختیار دولت قرار گرفت و این قرارداد نیز فسخ شد.

کمی پس از انقلاب ۱۳۵۷، اخباری مبنی بر تلاش جهت تخریب کارخانههای ایران ناسیونال پخش شد و برخی گروههای تندروی انقلابی، با ادامهٔ فعالیت این شرکت موافق نبودند.

خودروهای امروزی جهت تولید قدرت از سوختهای فسیلی استفاده میکنند. متاسفانه در حال حاضر کاتالیست­های مستعمل در کشور جمع آوری شده و به کشور­های غربی جهت بازیابی فلزات گرانبها فرستاده می­ شود. همچنین در سطح زمین میتواند با سرعتی معادل یکصد کیلومتر در ساعت حرکت کند و میزان ذخیره سوخت آن برای پرواز به مدت ۳ ساعت کافی است.

در حقیقت، عملکرد موتور چهار مرحله است که به اختصار به توضیح آنها میپردازیم. خودروی دنا به شکل کامل توسط طراحان ایران خودرو طراحی شد و بر اساس اعلام این شرکت، مراحل طراحی و نمونهسازی دنا در کمتر از یک سال صورت پذیرفتهاست.

در سال ۱۳۸۹، رکورد تولید ۷۵۵٫۵۵۵ دستگاه خودرو سبک برای نخستینبار در تاریخ خاورمیانه، توسط ایران خودرو انجام شد. اگر از کاتالیست استفاده نشود، باعث آلودگی هوا خواهد شد و همچنین مضر برای سلامتی انسان می باشد. بنابراین برای حل این مشکل نیز مجموعه ی یدک یار تدابیری اندیشیده است که بعد از سفارش این کالا، چه در سایت و چه به صورت تلفنی، در تهران 1 الی 3 ساعت و در سایر استان های کشور تا 48 ساعت به دست شما عزیزان خواهد رسید.

پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷ و پارس توانستند بخش بزرگی از بازار ایران را در اختیار بگیرند که سود قابل توجهی برای شرکت فرانسوی داشت.

آخرین مطالب