چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

تمامی این قطعات یک شناسنامه دارند که این فرآیندهای اورهال که روی اینها اتفاق می افتد را دنبال می کند و یک ضاب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

تمامی این قطعات یک شناسنامه دارند که این فرآیندهای اورهال که روی اینها اتفاق می افتد را دنبال می کند و یک ضابط کنترل کیفیت صحت کار انجام شده روی قطعه را تایید کرده و تگ نصب قطعه روی سیستم زرهی را صادر می کند.

نصب سیستم تعلیق، دقت خاصی را می طلبد. این کار مقاومت مسیر را در برابر دود خروجی کم کرده و دود راحت تر تخلیه می شود. این به معنای کارکرد موتور با مخلوط رقیق سوخت و در نتیجه افت توان موتور میباشد.

در واقع بهترین وضعیت برای روشن کردن کولر، این است که بایستیم و در حالت درجا، کولر را روشن کنیم یا برای لحظاتی خودرو را در وضعیت خلاص قرار دهیم که اگر این کار را نکنیم و خودرو یاتاقان بزند، چیزی نزدیک به سه میلیون تومان باید بابت تعویض آن بپردازیم؛ کمپرسور کولر هم که جای خود دارد.

با این حال، بهتر است به این مورد توجّه داشته باشید که بسیاری از مشکلاتی که پس از نصب منبع اگزوز اسپرت ایجاد میشوند به خاطر غیراستاندارد بودن و یا مهندسی ناقص این قطعات میباشد و در ادامه قصد داریم تا اطّلاعات بیشتری را در رابطه با این قطعات به شما ارائه دهیم و قسمت عمدهای از ابهامات مطرح شده در رابطه با اگزوزها و سر اگزوزهای اسپرت را برطرف نماییم.

جریان هوا، پودر رنگ های معلق در هوا را از بالا به پایین منتقل می کند و زمانیکه این پودر رنگ به آبشار رنگ برخورد می کنند در آن حل می شود و وارد حوضچه ای می شود که دائما تخلیه شده به این صورت یک فضای تمیز برای رنگ کاری محیا می شود.

الف ـ 11 ـ كاميونت: به دو صورت زير وجود دارد: 11 ـ 1ـ خودروي ون باربري: وسيله نقليه موتوري باري است كه اتاق راننده و اتاق بار به صورت دو محفظه جداگانه و بر روي يك شاسي باشد و مجموع وزن وسيله نقليه و ظرفيت حمل بار آن از 5/3 تن تا كمتر از 5 تن است.

در رنگ آمیزی باید شرایط استتار نیز لحاظ شود و بسته به اینکه تانک قرار است در چه محیطی عملیات کند به همان صورت رنگ شود.

ما باید جوری دستگاه را رنگ آمیزی کنیم که بتواند دوره اورهال خود را پشت سربگذارد. دستگاه رنگ آمیزی شده وارد کابینی می شود که دما 80 درجه داشته و بسیار تمیز است.

در کابین رنگ، رنگ مایع طی سه مرحله روی دستگاه نشانده می شود. جانشین موسسه شهید زین الدین که در این بخش توضیحاتش دقیق و جزئی تر شده می گوید: در این بخش از اول تا ایستگاه تست استاتیک، مجموعه هایی که برای اروهال رفته بودند، طی یک فرآیند تحت پایش اعم از کنترل کیفیت و تولید توسط تگ هایی که روی آنها نصب می شود تاییده نصب این قطعه روی دستگاه زرهی را گرفته و مشخص می شود که در چه زمانی باید این قطعه به خط مونتاژ برسد و روی دستگاه زرهی نصب شود.

رنگهای مورد استفاده پلی ارتان و زنیک اپوکسی هستند تا طول عمر زیادی روی دستگاه داشته باشند. دستگاهی که از سند بلاست بیرون آمده را نمی شود مدت زیادی بیرون نگه داشت زیرا دوباره آسیب می بیند. چه کاری می توان انجام داد تا ماشین تا حد امکان بی سر و صدا کار کند؟

آخرین مطالب