چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

این پیشرانه 9.5 نیوتن متر گشتاور هم دارد که نسبت به رقیبانی مثل کاپ اسپرت تقریبا بیش از یک نیوتن متر کم تر اس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این پیشرانه 9.5 نیوتن متر گشتاور هم دارد که نسبت به رقیبانی مثل کاپ اسپرت تقریبا بیش از یک نیوتن متر کم تر است. کاتالیزور نسبت به تغییرات دما و ترکیبات موجود در گازهای خروجی حساس است. همچنین ممکن است اگزوز رها شده و ایجاد سر و صدا کند و یا در موارد جدی تر به زیر خودرو آسیب رسانده و یا خود آسیب ببیند.

اگر کیفیت این قطعه پایین باشد، قبل از سپرینمودن طول عمر مفید خود دچار پوسیدگی و پارگی میشود. شرکت QuickSilver Exhausts در سال 1973 میلادی در Esher انگلیستان تاسیس شد.یک کار خانوادگی که در اصل برای توزیع و فروش سیستم های اگزوز به وجود آمده بود و در سالهای بعدی به ساخت سیستم های اگزوز خود منتهی شد.

منبع های با کیفیتی وجود دارند که معمولا بدنه آنها تمام استیل بوده و برای رنج های مختلفی از حجم موتور قابل استفاده می باشند، این منبع اسپرت رنجرووری در حالت درجا یا بدون گاز دادن خودرو صدای ناچیزی همانند منبع فابریکی تولید می کنند، اما در یک بازه خاص از دور موتور مثلا ۲ تا ۴ صدای آن ها بم می شود و بیشتر حالت اسپرت خودرو را نشان می دهد.

ظرفیت آسیاب موتور اگزوز فن,موتورسیکلت رگال رپتور مدل دیتونا 249 سی سی سال 1396 Regal . منجید اگزوز مانند هر قطعه دیگری دارای عمر مفیدی بوده و به مرور دچار آسیب می شود و باعث ایجاد لقی و سر و صدا در اگزوز می گردد.

نرخ جریمهها پارکینگ ایستگاه ۴۹ موتورسیکلت متخلف پایتخت به پارکینگ بزرگ خودرو تبدیل شد محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اعمال می شود محدودیت های ترافیکی پایان هفته اعلام شد هزینه «معاینه فنی» خودروهای سبک و موتورسیکلت ۲ برابر شد نمایشگاه موتورسیکلتهای دستساز در آمریکا به روایت تصویری بلومبرگ موتورسیکلت های خاص در تورنتو کانادا کلاه ایمنی پیشرفته بر سر موتورسیکلت سواران اروپایی لایههای پنهان تخلفات موتورسیکلتسواران در زنجان پیشتازی پاکستان در صنعت موتورسیکلت افزایش تعرفه واردات قطعات موتورسیکلت و تعدادی از خودروها معرفی یاماها YXZ ؛ اولین باگی سوپراسپرت جهان دیروز، امروز و فردای صنعت موتورسیکلت ایران K۹ هنوز هم می تواند گرد و خاک به پا کند مجوز خرید ۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت برای ناوگان اورژانس موتوری صادر شد موتورسیکلتی با قلب تپینده مازراتی!

دوربین عقب و مانیتور نمایش دهنده ی نقاط کور نیز تنها در تشخیص موانع و کلیات جاده به راننده کمک می کنند.

تعمیر نوع دوم را با %50mm که همان (50) روی یاتاقان نشان می دهند. بعد، لوله جوش داده شده یا بر روی گردن به آداپتور جلوی صدا خاموش کننده استاندارد جوش داده یا بسته شده است و پشت لوله باید به شدت در هنگام مونتاژ بر روی پیشگیری از لوله های پشتی پوشش پشتی، به طور کامل امیدوار باشد - آداپتور (یعنی همان همانطور که فلوت یک شمعر معمولی پوشیده شده است، به پیشگیری از آداپتور عقب - سانتیگراد.

اگزوز خودرو طول بلندی داشته و از منیفولد دود تا سپر عقب خودرو ادامه دارد و با توجه به اینکه اگزوز قطعهای کاملا فلزی بوده که در اثر احتراق موتور دارای دمای بسیار بالایی نیز هست، باید توسط قطعاتی مهار گردد تا از لقزدن و صدمهزدن به سایر قطعات جلوگیری شود.

بعد از احتراق در موتور، دود ناشی از آن میبایست از یک مسیر مشخصی از موتور خارج شود. از آنجا که اگزوز یک قطعه با حرارت بسیار بالا است، منجید اگزوز باید لاستیکی باشد تا در تماس با آن نسوزد.

منجید اگزوز یک قطعه تمام لاستیکی بوده که در خودروی 206 بیضی شکل و دو سوراخ، یکی در بالا و دیگری در پایین آن قرار دارد. ساختار منجید اگزوز پیکان - پژو 405 همتا یدک به گونه ای است که به خوبی می تواند وزن این قطعه را تحمل کرده و از لقی اگزوز جلوگیری کند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن