چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

18 - عدم توجه به تابلو ایست و یا چراغ قرمز چشمک زن . چراغ مربوط به کمربند ایمنی که باید در روی داشبورد عمل کن

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

18 - عدم توجه به تابلو ایست و یا چراغ قرمز چشمک زن . چراغ مربوط به کمربند ایمنی که باید در روی داشبورد عمل کند اصلاً وجود ندارد. 2- موتور رو روشن کنید و پیچ بنزین رو به سمتی بچرخونید تا دور موتور روی ۱ قرار بگیره و این در حالت گرم موتور باید تنظیم بشه .

برای دیدن لوله خرطومی هوا کلیک کنید. اگر خودرویی دارید که توسط تیم ما بررسی نشده، با تلگرام روابط عمومی تیم کارتست ارتباط برقرار کنید و ما نیز بررسی خودروی شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

محلولی که از آن در شستشوی کاتالیزو بی ام و شما استفاده میشود، از فرمولاسیون ویژه ای برخوردار است تا ضمن پاکسازی این قطعه از هر گونه آلودگی، به اجزای مختلف آن آسیبی نرساند.

اتصالات CV يا U خودرو شما فرسوده شده اند. گاهی مواقع شل شدن زنجیر تایم در اثر کارکرد نیز، صدایی شبیه به صدای فیلرها ایجاد می کند که توسط مکانیکهاي ماهر به اسانی قابل تشخیص است. در این قابلیت، در زمان آتش سوزی و تشخیص شعله در محیط پارکینگ توسط حسگرها ، کل سیستم به مدت ۳ الی ۵ دقیقه خاموش می شود تا دود داغ در نزدیک سقف جمع شده و مانع خروج حاضران در پارکینگ نشود.

هوای گرمی که با استفاده از فن خروجی خارج میشود از طریق سیستم کانال کشی کشیده شده و به بیرون رانده میشود.

۷ - سیستم اگزوز و منبع آن در بعضی از نمونهها دارای لرزش و صدا بود. ت ـ يك زنگ يا بوق كه صداي آن از فاصله 30 متري شنيده شود. در سال ۸۲، ۳۴درصد دیگر از سهام شرکت توسط شرکت سایپا خریداری شد.

۹ - در انتخاب رنگ داخل و خارج اتومبیل اغلب سلیقهای به کار نبرده بودند. متأسفانه در مونتاژ این اتومبیل در ایران دقت کافی به کار نمیرود. حتی تجهیزات داخل اتاق اتومبیل نیز گاهی اوقات چند رنگه بودند. این تصور برای بیننده پیش میآید که هدف فقط تولید اتومبیل بوده است و مسائلی از قبیل جور بودن رنگها اصلاً مطرح نبوده است.

حتی مارک مخصوص الدزموبیل بر روی آن نقش بسته است. دو عامل اول، اثر منفي بيشتري بر فلزات گرانبها و عامل سوم، اثر منفي بيشتري بر اكسيد فلزات دارند. به خارگیر شیشه عقب تا حدی میتواند انجام وظیفه کند، گرچه سرعت عمل آن کند است ولی بهتر است آن را سفارش دهید.

روی سپر جای نوار لاستیکی وجود دارد ولی از آن خبری نیست. در مدار هيدروليک کلاچ نشت وجود دارد. در مدار هيدروليک کلاچ روغن تمام شده است. توضيح مشکل: هنگاميکه موتور گرم است و دنده را عوض می کنيد، احساس برخورد آهن در گيربکس می کنيد.

توضیحات:خواننده محترم ایران خدمت مجدداً تاکید می شود ایران خدمت هیچ گونه منفعت و مسئولیتی بابت صحت اطلاعات ندارد. با توجه به پیشرفت های چشمگیر مهندسی برق، ژنراتور گازوئیلی در سطح وسیعی پیشرفت داشته و در اندازه های متنوع و با کاربرد های مختلفی در دسترس می باشند.

آخرین مطالب