چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

بر خلاف میشراسمیت 109 که ارابه فرود در زیر بدنه قرار داشت و شعاع کمی را پوشش میداد و از طرفی هر ضربه محکم به

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بر خلاف میشراسمیت 109 که ارابه فرود در زیر بدنه قرار داشت و شعاع کمی را پوشش میداد و از طرفی هر ضربه محکم به ارابه فورد در هنگام فرود باعث یک عمل کنش و واکنش سریع میشد که کلا بدنه جنگنده را دوباره به هوا پرتاب می کرد و جنگنده با سر پایین می امد زیرا نیروی برخورد سریع به زمنی جذب بدنه میشد ولی در 190 چرخ ها زیر بال بود و نیرو توسط بال ها جذب می شد و هواپیما بعد از یک برخورد شدید به زمین دوباره به هواپرتاب نمی شد .

سایلنسر دوجداره ساخت رایا مولد به دلیل ساختاری که دارد فشار گاز ( back pressure ) در آن رخ نداده و سبب کاهش راندمان موتور نمی گردد.

اگزوز قهرمانی فوق مناسب برای تمام موتور سیکلت هایی که اگزوز کنار دارند مثل آپاچی،پالس 180، هوندا و غیره مناسب است . از مزایا و خصوصیات منبع اگزوز MVM X33 می توان به کارکرد بالا و عمر مناسب در مقایسه با لوازم یدکی متفرقه موجود در بازار اشاره کرد.

در این مقاله ما نکاتی را برای شما بیان کرده ایم که با خواندن آن می توانید فر توکار سینجر مناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

با شرایط ویژه از نمایندگان استانی و تهران پیا خرید کنید. سیاست کلی شرکت تولیدی اگزوز پیا صنعت در اعطای نمایندگی فروش با رویکرد اعطای نمایندگی فعال در مراکز استان ها به تعداد یک نماینده برای هر استان و اعطای چند نمایندگی فعال فروش در تهران تدوین شده است.

سیستم تهویه کارتر نیز با خارج کردن گازهای تجمعیافته در محفظه روغن که ناشی از رد شدن کمپرس از رینگ پیستون است، مانع تشکیل شدن لجن و دوده در محفظه کارتر میشود و بخارات جمعشده که عمدتا سوخت نسوخته است، دوباره در پیشرانه میسوزد.

تنها زمانی که آب از سیستم خنککننده شما نشت میکند، وقتی است که کسی آب را به جای مخلوط آب و ضدیخ در سیستم خنککننده ریخته باشد. سیستم خنک کن موتور را کنترل نمایید.

در ان زمان موتور شعاعی عملا دیگر در طرح های اروپایی استفاده نمی شد و موتور های خطی روی جنگنده ها نصب م می شد . به علت عدم توانایی این گونه از کاتالیست ها در کاهش آلاینده های اکسید نیتروژن، امروزه در خودرو های بنزینی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

بنابراین باید فشار داخل هر سیلندر را جداگانه آزمایش کرده و اگر فشار در یک یا چند سیلندر کم باشد، احتمالاً نیاز است که به تعویض حلقه پیستون خواهید داشت. اجاق گاز ، اجاق گاز همرفت و هود اگزوز ، یخچال و فریزر شامل محفظه فریزر ، ظروف آشپزخانه ، صندوق امانات ، تلویزیون صفحه تخت ، زنگ و رابط ، صندوق پستی جداگانه ، حمام با دوش.

از شما برای همراه با پیا صنعت دعوت می کنیم. پیا صنعت فروش محصول خارج از نمایندگان رسمی خود ندارد و لازم است فروشگاه ها و مصرف کنندگان نهایی از طریق این نمایندگان درخواست های خرید خود را پیگیری نمایند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن