چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

کاملا واضح است که در این مورد نشت نیز رخ می دهد، و تبخیر بنزین توسط راننده توسط بوی سوخت در کابین تحریک می شو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

کاملا واضح است که در این مورد نشت نیز رخ می دهد، و تبخیر بنزین توسط راننده توسط بوی سوخت در کابین تحریک می شود. توجه ویژه نیز سزاوار درب است، که به گردن پر می شود.

همان طور که میدانید ژنراتورهای مولد برق ابعادی بزرگ داشته که نیروی الکتریسیته و برق تولید میکند و از قطع فعالیتهای روزانه یا اختلال در عملکرد کاری جلوگیری میکند. در همان زمان در ایستگاه گاز شناور (واقع در بنزین برای حصار سوخت و خنک کننده)، یعنی "پیچ" به بنزوبک.

برای از بین بردن این دلیل فیلتر سوخت لازم است تغییر، و در چارچوب عملیات بیشتر، به درستی انتخاب یک عنصر برای یک ماشین خاص و جایگزینی فیلتر برای مقررات، اجازه نمی دهد آلودگی قوی از عنصر فیلتر.

واقعیت این است که درب نه تنها مخزن را محکم بسته می کند، بلکه یک شیر اضافی دارد. به عنوان یک قاعده، در بسیاری از اتومبیل های با یک پمپ انژکتور در زیر قرار دارد صندلی عقب راست در کابین TC.

همچنين در بخش نتيجهگيري در جدولي نشان داده شده است كه تنظيم موتور اثر مطلوبتري بر روي خودروهاي رده سني پائينتر دارد.

این شعار ماست. چه صدای عالی و نصب نیمه ساده ای است. اگر مشکلات واشر در محل نصب پمپ های الکتریکی، ترک ها یا آسیب رساندن به حکاکی درب و غیره ظاهر شود، پس از آن یک بوی ثابت بنزین تبخیر کننده در کابین ظاهر می شود.

تبصره 2 ـ وسايل نقليه سواري كه پس از ابلاغ اين آييننامه توليد ميشوند بايد داراي يك چراغ ترمز در پشت شيشه عقب (چراغ ترمز سوم) باشند. 22. محفظه چراغ جلو و چراغ عقب به رنگ اتومبیل رنگ آمیزی شده است.

در بسیاری از موارد، این مکان منبع بوی بنزینی است. چون با بازرسی و نگاه چشمی نمیتوان متوجه نشتی آن شد، دانستن و شناختن نشانههای یک واشر سرسیلندر سوخته به منظور عیب یابی دقیق آن از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

عنصر بعدی هنگام چک کردن پمپ سوخت است. بر روی ماشین آلات با پمپ سوخت اغلب زیر هود یا خارج از مخزن. ما بیشتر می رویم اگر مخزن خوب باشد، باید خط سوخت را بررسی کنید، مکان های اتصالات و گیره ها، و همچنین یکپارچگی نازل را بررسی کنید.

دلیل این دلیل رشد فشار در خط سوخت است، پس از آن مکان هایی از اتصالات نازل ها شروع به جریان می کنند، بنزین می تواند قبل یا بعد از فیلتر خود در "ورودی" جریان یابد.

آخرین مطالب