چگونه اگزوز ماشین خود را تعویض کنیم؟

در مقابل، زمانی که سیستم در حالت غنی باشد، مقدار سوخت بیشتری خواهیم داشت و واکنشها به سمت کاهش اکسیدهای نیترو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در مقابل، زمانی که سیستم در حالت غنی باشد، مقدار سوخت بیشتری خواهیم داشت و واکنشها به سمت کاهش اکسیدهای نیتروژن و تبدیل آنها به نیتروژن و اکسیژن پیش میروند. بخش ششم ـ گردش ماده 152 ـ قواعد گردش در تقاطعها به شرح زير است: الف ـ براي گردش به راست بايد با توجه به سرعت و جهت و موقعيت وسايل نقليهاي كه در جلو و عقب حركت ميكنند با فاصله كافي و مناسب و با استفاده از چراغ راهنما و يا با دادن علامت، وارد خط عبور سمت راست شده و به طور كامل از كنار تقاطع بگذرند.

پس از نفوذ اسپری، شما باید بتوانید صدا خفه کن را به سمت جلو و عقب حرکت دهید تا بتوانید انباره را از دو لوله متصل به آن جدا کنید.

استانداردهای جدیدی در آن زمان برای خودروها وضع شد که نیازمند کاهش 75 درصدی انتشار گازهای سمی در خودروهای تولیدی بعد از سال 1975 بود. انتشار این گازهای سمی در نهایت تولید دوده و گرد و غبار را به همراه دارد و برای سلامتی مضر است.

از این رو کیت اگزوز سراتو کوپ با کیت اگزوز جنسیس کوپه فرق دارد. سنسور اکسیژن خودرو وظیفه کنترل مقدار اکسیژن در اگزوز و همچنین نسبت هوا به سوخت را دارد. همچنین این لایه شامل مقدار کمی از فلزات قیمتی همچون پلاتین، «رودیوم» (Rhodium) و پالادیم و مقدار این فلزات در حدود ۴-۹ گرم است.

برای رفع این مشکل میتوانید از از قطعهای به نام کوئیک شیفتر استفاده کنید تا در فاصله بین تعویض دندهها تا حدی از کاهش شتاب و سرعتگیری جلوگیری کند. همچنین با تغییر خاصیت اسیدی رودخانهها، محیط را برای زندگی ماهیها نامناسب میکند.

با توجه به اینکه نوع قرارگیری سوپاپ در موتورهای مختلف باهم متفاوت است باید فیلرگیری هم با روش و اندازه گیریهای مختلف انجام شود. مشخصات منحصر به فرد یا همان شناسنامه خودرو در بخش اول سند تک برگی ذکر میشود؛ این مشخصات شامل نوع، رنگ، تیپ، ظرفیت، تعداد سیلندر، نوع سوخت، تعداد چرخ، تعداد محور، شماره شاسی، شماره موتور و شناسه وسیله نقلیه است.

در این مقاله به بررسی گازهای آلاینده، گزینش مواد و فرآیند مناسب جهت تهیه مبدل های کاتالیست احتراق خودروهای سبک و سنگین پرداخته شده است.

همچنین نور خورشید موجب تحریک این واکنشها است. کاتالیزور خودرو به طور معمول به سیستم اگزوز این خودروها متصل هستند. در واقع شما بعد از خريد ميتوانيد به سليقه خود از انواه فرمان، اگزوز و . اندود شدهاند. این نوع از پوشش، متخلخل است و به سبب افزایش سطح تماس، موجب افزایش تعداد واکنشها در سطح خود میشود.

این دودهها اثرات بدی بر فعالیتهای ریوی کودکان خواهد داشت. استنشاق هیدروکربنهای مشتق از گازوییل، بنزین، شویندهها، قیر و سوختها مختلف، برای کودکان مرگبار است.

کاتالیزور خودرو یا مبدل کاتالیزوری وسیله ای برای کنترل انتشار گازهای اگزوزی است . در نتیجه بسیاری از اماکن صنعتی برای اتصالات یک الزام اجباری دارند جرقه گیر. لازم به ذکر است که فلزات قیمتی که در بالا ذکر شد به انتقال الکترونها و در نتیجه انجام واکنشهای اکسایش و کاهش کمک میکنند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن