واشر بغل اگزوز پراید ، فروشگاه اینترتی قطعات ماشین و لوازم یدکی یدکی فوری

سیستم قطع کننده هوشمند در این فر و امکان انتخاب گاز یا برق به عنوان منبع سوخت از آیتم های خوب این مدل است. شر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سیستم قطع کننده هوشمند در این فر و امکان انتخاب گاز یا برق به عنوان منبع سوخت از آیتم های خوب این مدل است. شرکت سینجر امکان تعیین رنگ توسط مشتری را نیز به محصولات این سری خود اضافه نموده است.

عملکرد اولیه خود را از دست میدهد. همچنین می توانید رنگ فریمهای فلزی محصول را نیز خودتان انتخاب کنید. تنها کافیست یک پریز برق در محل جای گذاری فر تعبیه کنید.

فر گاز و برق سینجر مدل FES11 را می توان به عنوان بهترین فر توکار سینجر در این دسته نام برد. فر توکار سینجر مدل FMS11 را شاید بتوان بهترین محصول در این دسته قرار داد. همانطور که گفتیم فر توکار سینجر را از نظر نوع انرژی مصرفی به دو دسته برقی، گاز و برق تقسیم می کنیم.

استفاده از انرژی مصرفی در قیمت، نوع پخت و سایر ویژگی های فر نیز تاثیر گذار است. از انرژی گاز و برق استفاده می کند. لذا توجه به نیازها هنگام خرید به شما کمک می کند از خریدتان احساس رضایت داشته باشید.

این فر با استیل باکیفیت و صفحه نمایش لمسی نمای آشپزخانه شما را زیبا می کند. اين سنسورها به طور مداوم نسبت هوا / سوخت موجود در گازهای خروجی را اندازه گيری می کنند و سيستم مديريت موتور را آگاه می کنند که آيا دستگاه کار می کند يا خير.

هنگامی که لایه ضخیمی دوده روی مبدل ایجاد شود یا به دلیل وجود سوخت اضافی سوزانده نشده در درون اگزوز، دمای زیاد تولید شود و مواد داخل مبدل ذوب شوند انسداد جزیی درون مبدل اتفاق می افتد که باعث عدم خروج صحیح گازهای خروجی خواهد شد.

اگزوزهای فولادی را با مواد زیادی روکش میکنند اما آفتابه خرج لحیم است چون وزن ماشین را زیاد میکنند! از امکانات جالب این محصول سیستم قطع کننده هوشمند آن است. بهتر است قبل از خرید فر با توجه به امکانات آشپزخانه و نوع نیاز به استفاده از فر تصمیم بگیریم کدام مدل برای ما مناسب است.

قیمت فر سینجر در این دسته از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. بر مبنای بدست آمده و استانداردهای مرتبط، روش بهینه ساخت پایه و سپس تلقیح آن انتخاب گردید و شرایط مناسب برای ساخت پایه و نشاندن حامل از نظر نسبت مواد اولیه، دانه بندی، افزودنی ها، دما و زمان پخت و اثر این عوامل بر تخلخل، استحکام، سختی، سطح ویژه و مقاومت حرارتی بررسی و شرایط لازم برای نشاندن پیش برنده و جزء اصلی کاتالیزوری بر روی پایه ساخته شده مورد بررسی و تحقیق قرار گرفت.

پس از خاتمه تزریق سوخت عمل سوختن تا حدود 3/2 از زمان قدرت ادامه پیدا میکند. جزای نقدی درجه هفت موضوع ماده(۱۹) قانون مجازات اسلامی: جزای نقدی بیش از ۱۰ میلیون تا ۲۰ میلیون ریال است، براساس تبصره ۱ـ نیروی انتظامی مکلف است راننده وسایل نقلیه موتوری را برای بار اول ملزم به پرداخت جریمه نقدی معادل یک میلیون ریال، در صورت تکرار برای بار دوم به پرداخت دوبرابر جریمه مذکور و در صورت تکرار بیش از دوبار، به پرداخت جریمه نقدی معادل سه میلیون ریال محکوم نماید.

اخطار: اسیدکاری یا تیزابکاری فلزات گروه پلاتین فرآیندی خطرناک است که حتی می تواند منجر به مرگ شود. پیامد نفوذ زنگ زدگی به لوله و داخل آن می تواند سوراخ شدن اگزوز باشد.

آخرین مطالب