مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

سامانه ضمانت برگشت پول ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سامانه ضمانت برگشت پول ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. در واقع، این نوع کاتالیزور به صورت همزمان به اکسیداسیون مونو اکسید کربن به دی اکسید کربن و هیدروکربن های نسوخته به دی اکسید کربن و آب مشغول است.

مبدل های کاتالیزوری سه گانه بهبودیافته که قادر به مقابله با نیتروژن اکسید نیز بودند، در اوایل دهه 1970 توسط کارل کیت (1920-1988)، جان مونی (1929-) و مهندسین شمی در شرکت انگلهارد طراحی شدند.

خوشبختانه مبدل های کاتالیزوری جدید مقادیر بسیار کمتری نیترو اکسید تولید می کنند. در حالی که اگر نشانههای خرابی و مستهلک شدن این قطعه را میدانستند، در نتیجه میتوانستند با هزینه کمتری فکری برایش بکنند.

لازم است که شما هم بدانید که متوسط عمر این قطعه حدود چهار سال می­باشد و پس از گذشت این مدت این قطعه بایستی تعویض گردد. این قطعه به مبدل هم معروف است و انواع مختلفی دارد. مهندسی شیمی فرانسوی، یوجین هودری (1892-1962) در 5 می 1950 اختراعی را ثبت کرد که به نظر می رسد اولین مبدل کاتالیزوری در آمریکا باشد.

با این حال گاهی این پرسش مطرح میشود که آیا این دستگاه ها به آن اندازه که به نظر می آید موثر هستند یا نه.

اولین مبدل کاتالیزوری مدتی بعد در اواسط دهه 1970 معرفی شد و از آن تاریخ به بعد در موتور خودروها مورد استفاده قرار گرفت. اگزوز اسپورت موتور سیکلت: بیشتر برای کسانی که مدام از موتورسیکلت استفاده نمی کنند به کار می رود.

گازهای تولیدی موتور از سمت چپ (1) وارد می شوند، توسط واحد توزیع کننده (آبی 2) به جریان های مساوی تقسیم می شوند، از یکی از هفت مبدل کاتالیزوری مجزا (قرمز 3) عبور می کنند و تصفیه می شوند، برای کاهش نویز از یک صدا خفه کم یا مافلر عبور می کنند و در نهایت هوای نسبتًا تمیز از لوله اگزوز (5) خارج می شود.

31 ـ باز گذاشتن در وسیله نقلیه در سمت سواره رو . نمودارها با استفاده از داده های مربوط به وسایل نقلیه با سوخت بنزین سبک رسم شده اند.

در اکثر موارد همراه با آب خروجی از لوله اگزوز دود سفید نیز خارج میشود که این مسئله به شما کمک میکند تا مشکل را راحتتر تشخیص داده و با توجه به آن تعمیر کنید و در کل وجود دود سفید از این لحاظ خوب است.

در این نمودار ها غلظت آلاینده ها با واحد گرم بر کیلومتر نشان داده شده و میزان آن ها در 80000 کیلومتر اندازه گیری شده است. حجم پیشرانه 6 سیلندر این موتورسیکلت به 1520 سی سی رسید که خروجی آن را به 100 اسب بخار و 150 نیوتن متر ارتقا داد.

آخرین مطالب