مشخصات، خرید و قیمت قطعات اگزوز ماشین و موتور سیکلت

حالا خبر میرسد به غیر از پاریس، رادارهای سنجش صدا در دیگر شهرهای فرانسه نیز به شکل آزمایشی به کار گرفته میشون

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

حالا خبر میرسد به غیر از پاریس، رادارهای سنجش صدا در دیگر شهرهای فرانسه نیز به شکل آزمایشی به کار گرفته میشوند.

برای دستیابی به این هدف، از سال ۲۰۱۹ رادارهایی برای سنجش میزان بلندی صدا در نقاط مختلف شهر نصب شده و بصورت آزمایشی مورد استفاده قرار میگیرند؛ هر چند از آن تاریخ تاکنون این رادارها نقشی در جریمه کردن خاطیان نداشتهند، اما به نظر میرسد دیر یا زود بالاخره آنها وارد مدار خواهند شد.

من تمام تلاش خود را کردم تا مدلهای مقرون به صرفه را نیز ارائه کنم که کیفیت خوبی نیز ارائه می دهند.نظرات را مرور کنید و ببینید کدام مورد مورد نظر شما را دارد.اگر اهل تفریح یا مبتدی هستید ، نیازی به خرید مدل با بیش از هزار دلار نیست.

مجید جون اپاچی 180 رو باید با پالس 180 مقایسه کرد قیمت اپاچی 180 هم به نظرم الکی بالاس در مورد خرید و فروش پالس خیلی خیلی بهتره… ولی بالاخره و با کمی ارفاق در بازار ما این دو کوپه زیبا خودروهای اسپرتی هستند که جوانان ماجراجو باید یکی را انتخاب کنند و از نظر قیمتی (نمونه های دست دوم) نیز نزدیک به هم هستند.

نبود از نظر فضا من بیشتر جلو ماشین نشستم مشکل نداشتم تقریبا فضا شبیه 206 هست صندوق عقب از 206 کمی بزرگتره همه تو خیابون نگاهتون میکنن و اولین چیزی که میگن اینه که این چیه؟

من به شدت از خریدم خوشحالم. خب قیمت این خودرو برای علاقه مندان در آلمان از ۳۸۹،۱۵۰ دلار (۳۳۵،۲۴۰ یورو) شروع می گردد. در سال 2021 مرسدس بنز AMG GT را رونمایی کرد. پس قیمت مرسدس بنز AMG GT را با قیمت رایج در آلمان بررسی می کنیم.

با یکی دیگر از مقاله های روغن موتور بنز فقیهی کار با شما هستیم تا اینبار درباره مرسدس بنز AMG GT صحبت کنیم.

خودروسازان هم برای همخوانی با مقررات و جلب رضایت مشتریان دست به یک راهکار هوشمندانه زده و اگزوز این دست از خودروها را به فلپهای ویژهای مجهز کردهاند که راننده از طریق آنها میتواند میزان بلندی صدا را تا حدودی تنظیم کند.

برای مقابله با پروندههایی از این دست و جلوگیری از آلودگی صوتی شهرها قوانین جدیدی تصویب شده که به موجب آنها سازندگان خودروهای اسپرت ملزم هستند صدای خروجی اگزوز را در بازهای معین حفظ کنند. وظیفه اصلی این قطعه کاهش سرعت گازهای خروجی و بی صدا کردن آن ها است.

تست اره منبت کاری اره مویی بی سیم Makita. همچنین برای واردات اگزوز خودرو از شماره تعرفه گمرکی 870892 با حقوق گمرکی 4% و سود بازرگانی 21% استفاده می شود .

آخرین مطالب